Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Pretēji īpašnieka teiktajam Zentenes pilī joprojām nav veikti remontdarbi

Tukšie solījumi Zentenes pilī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Neslāvs
N
Līgums ar krievu ? Tad jau labāk ar Sātanu !
Sūdīgs līgums, ja
S
neparedz līgumsodu par ieguldīšanas pienākuma neizpildīšanu. Vajadzēja līguma līgumsodu un Latvijas tiesu strīdu izšķiršanai Pagasts to būtu spējis uzspiest) un piedzītu tā, ka nograb vien. Piedziņu vērstu uz pili kā vienīgo parādnieka mantu Latvijā, to atkal pārdod izsolē. Un lieta darīta. Un pils jaunam īpašniekam ar jaunām cerībām par tās sakārtošanu. Bet mūsu politiķi visu dara sūdīgi, un viss darītais, arī šajā gadījumā, beidzas sūdīgi...
Imanta
I
Latvanijas alkatigie, zagligie, egoistiskie poltiki, prezidenti, monistri, deputatu, ieredni, pasvaldibu kretini (izcili nespejnieki, debiliki, slinki, idioti, sabiedribas padibenes), kuri nespej neko darit ka tikai zagt un uz tautas un valsts rekina pildit savas alkatigas rikles pedejos 30 gados Latvanijas ipasumus, nacionais vertidas ir arzemniekiem izpardevusi, nozagusi ko vien var izpardot un nozagusi, jo sie izdzimteni, idioti cita neko neprot. Viss tik izpardots svesiniemiem, lai tikai vietejiem iziotiem atlektu kads santims. Karlis Ulmanis visu savu muzu nostiprinaja Latvijas valstiskumu, latviesu pasabzinu un latviesu turibu, bet kaut kadi idioti ka Rumpis, zagliga kuce Vikene, debilais fatlers, dauni Berzins, Vejonis paraksta likumus, lai iznicinatu latviesu tautu un Latvijas valsti, latvijas tauta dzivo neiedomajama nabadziba, posta, pazemojuma ka vel nekad, bet sis banditiska 30 gadu rezima kretini sevi slavina.
Vecsčekists>Imants
V
Redzi, Imanta gan jau prot čivināt jo daiļi un vārsmot patiesi tautiski, bet šeit viņai ir cits uzdevums - tēlot "krievu kurš jauc gaisu, lai provocētu latvju sašutumu". Bet, Imantai nesanāk, jo, lai tēlotu "krievisku latviešu valodu" ... ir nepieciešams zināt krievu valodu. Tas ir tāpat, kā klaunam - lai tēlotu tizlu akrobātu ir jābūt perfektam akrobātam. Bet ar šo Imantai pašvaki!
  • 1
  • 1
Imants
I
Imanta, Jums ir tik skaists latvisks vārds! Tad kādēļ Jūs rakstāt tik kroplīgā latviešu valodā? Cieniet savu valodu un sevi pašu, rakstiet pieklājīgi un gramatiski pareizi!
  • 6
  • 1
Zane
Z
Tas jau ir tipisks gadījums, kad tiek nopirkta uzturēšanās atļauja Eiropas savienībā. Tai līdzi nāk kaut kāds īpašums, kas pircēju vispār neinteresē. Šādu nopirktu un faktiski pamestu īpašumu Latvijā ir daudz. To īpašnieki ar iegūtajām uzturēšanās atļaujām dzīvo kaut kur Francijā vai Itālijā un viņiem nospļauties par šiem īpašumiem. Pie šīs situācijas ir vainīgi tikai tie, kuri lēma par iespēju tādā veidā iegūt uzturēšanās atļaujas.
Irlielāmērāticams
I
ka nabagi pilīs nedzīvo. Pilīs dzīvo bagātnieki.
Paskaidrotājs
P
Un kas tad vainīgs, ja ne pats novads, kas slēdz tik neizdevīgus pirkumu līgumus???Jēzus, vai????
Novērotājs
N
Zentenes pils- kolosāls klasicisma arhitektūras paraugs. "Īpašnieks" to ir nolaidis līdz kliņķim. Ko saka viņa pārstāvji Latvijā, ja tādi ir?
>Novērotājam
&
Tad nevajadzēja katram migrantam to pili izpārdot....................
  • 18
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas