Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valdības plānā par aizdomīgiem uzskata gandrīz visus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bijušais zemessargs
B
Tē pilna Latvija ar okupantu samazgām un viņu līdzskrējēiem. Tāpēc mēs esam pakaļā visiem, jo tā varza neļau Latvijai atīstīties normāli.
Vērotājs
V
Tā iet , kad savēl dumjus un paštaisnus cilvēkus! Šitie podus gāž vienā laidā-adminstratīvā reforma, LU rektors, augstākā izglītība, bankas, tranzīts... Grauj visu pēc kārtas. Kad atkal pie varas būs normāla valdībai, būs vajadzīgi kādi 10 gadi, lai valsts atkoptos pēc šī grautiņa.
:)
:
Mīļie, ierēdņus neviens nav savēlējis, savukārt, varu saderēt, ka varbūt tikai daži no ministriem izlasījuši šo plānu un tajā iedziļinājušies. Bet ierēdņi NEKAD neaizraujas ar izvērtējumiem un objektīvos faktos vai skaitļos pamatotu argumentāciju - neviens no viņiem to neprasa, un viņi to neprot.
 • 4
 • 0
Finansovijs
F
Būs nauda - būs arī plāni (pie tam bez naudas īstā īpašnieka iesnieguma) to atņemt, izkrāpt, konfiscēt, nacionalizēt utt.
:)
:
Es arī par aizdomīgiem uzskatu visus. Visus deputātus un ministrus pirms apstiprināšanas amatos pārbaudīt ar melu detektoru! Viens melīgs iekšlietu ministrs tomēr ir mazāks ļaunums kā ministri un deputāti,ja tādi ir.
redz
r
netiekot vaļā no mafijas valdīšanas ekonomikā un politikā LV nekad nekas uz labu nemainīsies: Mafija kā atamzgāja naudu tā atmazgās, kā pieņems darbā pa blatiem savējos uzticamos, tā būs 100 gadu, kā kukuļos valsts pārvaldi tā turpinās kukuļot, kā nemaksās nodokļus tā turpinās, kā būs kopā ar organizēto noziedzību-tā ar darbosies. Pasaulē nav piemēra, kad kāda korumpēta valsts būtu guvusi attīstībā panākumus.
un
u
kā ar kukuļiem uzpirks varas partijas un politiķus tā arī turpmāk tā darīs....Netiekot vaļā no noziedzības-te nekad nekas nebūs.
 • 7
 • 0
redz Janis:
r
Diemžēl visur kur valda melnā ekonomika, valda beztiesība, zagšana, korupcija, noziedzība....Cilvēki, kas darbojas melna ekonomika neka cita nespēj kā zagt....CCCP sabrukumam bija daudz iemeslu, un viens no galvenajiem-tur imperijas rezultata radušas etniskas pretrunas...
jānis
j
Sandi, ej labāk uz LFF......
Latvis
L
nekur nedzirdu, ka kaimiņi darīt to pašu, savukārt dzirdu, ka uzņēmēji pārceļas (banku apkalpošanā, reģistrācijā) uz Lietuvu. Ja nav tie uzņēmēji šeit nepieciešami, tad nav. Toties būsim tīri, caurspīdīgi, labākie, pareizākie. Jā, ir jācīnās ar mazgāšanu, bet nevar ielēkt no Šveices Ziemeļkorejā, kā te jau pieminēja viens no komentētājiem. Ir taču jāsaprot, ka tas jādara pakāpeniski.
JKL
J
Tīrs un caurspīdīgs bizness un valsts pārvalde: Tas ir panākumu kīla.Melnā ekonomika-tas ir zagļu, bandītu, mafijas valdīšana sabiedrībā ar tās zagļu un badītu domāšanu un rīcību, beztiesiskums, zemas algas, nodokļu nemaksašana, uzņēmēju kukuļi, kas viss ved līdz ne attīstību, bet gan noziedzību.
 • 9
 • 1
JKL
J
Tīrs un caurspīdīgs bizness un valsts pārvalde: Tas ir panākumu kīla.Melnā ekonomika-tas ir zagļu, bandītu, mafijas beztiesiskums, zemas algas, nodokļu nemaksašana, uzņēmēju kukuļi, kas viss ved līdz ne attīstību, bet gan noziedzību.
 • 6
 • 2
patiesībā
p
lapsa ir tipiska "čukča, kas nav lasītājs, bet tikai rakstītājs". :D Ja lapsa mācētu arī lasīt (nevis tikai ar kreiso pakaļkāju drukāt kārtējās histēriskās glupības) - šī, iespējams, varētu būt kaut vai vismaz pa diagonāli izboksterējusi jau kopš 2008. gada (!!!) spēkā esošo "Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumu" jeb NILLTPNL. Un, ja acīmredzami bezcerīgi aprobežotā lapsa patiešām būtu spējīga kaut vai vismaz "konceptuāli" jeb "pa lielam" apjēgt to, kas ir definēts šajā jau 12 gadus (!!!!!) spēkā esošajā NILLTPNL - iespējams, ka lapsai BEIDZOT "atlektu klemme" tajā orgānā, ko lapsa izmanto domāšanai, un ienāktos apjēga par to, ka lapsas histēriski apsmilkstētais "valdības jaunais slepenais represiju plāns" ir TIKAI un VIENĪGI iepriekš minētā NILLTPNL nosacījumu praktiskas realizācijas "progmērs" jeb elememtāra "likuma ieviešana dzīvē" (galvenokārt - priekš taml. nu jau 12 gadus NILLTPNL izlasīt nejēdzošām "lapsām").
:)
:
Tas tak tagad pasaules jaunais trends - "Vainīguma prezupcija"! Te ne par ko vairs nav jābrīnās! :)
garaisssss
g
Aizdomīga profesija plāna sagatavotāju ieskatā ir arī zvērināti advokāti, jo "daļa no advokātu sniegtajiem pakalpojumiem var būt pievilcīgi noziedzniekiem, kas vēlas slēpt noziedzīgi iegūtu līdzekļu izcelsmi". Tāpat noziedznieki varot izmantot zvērinātu advokātu statusa priekšrocības, pilnvarojot profesijas pārstāvi rīkoties klienta interesēs, piemēram, iegādāties nekustamo īpašumu. ( Lūk, visas darbības, kuras sastopamas un eksistē šīs nožēlojamās valsts valdībā...viss raksts konkrēti par šõ grandiozo mafiju valdībā.......)
 • 16
 • 1
prokurors Vioriks
p
ku kū
tā ir gan
t
lapsai kārtējais ku-kū
 • 2
 • 2
Scorseze
S
Kamēr Latvija netiks vaļā no asv aģenta kankariņa, nekas šeit uz labo pusi nemainīsies, šī "brigāde" rīkosies arvien nekaunīgāk, agresīvāk un morāli kroplīgāk.
:):):)
:
Krievijas aģents Scorseze būtu ievērojami labāks...
 • 0
 • 1
Gunārs
G
Liekas, ka šī valdība visās jomās darbojas kā kaitnieki. Kankariņš ir un paliek kankariņš...
 • 13
 • 2
Drošība
D
Noteikti jāslēdz likumi.lv un jāklasificē visi valstī izdotie normatīvie akti! Jo noziedznoiki, rūpīgi izpētījuši visus aktus, izstrādās algoritmu, kā nesodīti legalizēt noziedzīgus līdzekļus. Lai gan mēs par noziedzīgiem varam pasludināt jebkurus aktīvus, sevišķi ja tie nāk no Austrumpuses valstīm.
Dens
D
Lai iznīcinātu vēl atlikušos Latvijas uzņēmumus, domāju, ka ar šiem pasākumiem pietiks. Atvērsim vēl plašāk vārtus lētajām precēm no III valstīm
Prātotājs
P
Tas jau izklausās pēc "visus cietumā-tie kuri spēs pierādīt savu nevainību,varbūt atbrīvosim". Kārtējo reizi pārliecinos par debīlo Latvija vēlētāju,kas ejot pie vēlēšanu urnām smadzenes atstājuši mājās.Ko tagat čīkstēt? Paši vien ievēlējāt tos monstrus.
prātotājam
p
Slikti ar dzirdi, jab tikai murgi? Vai arī pats izdomāji to sadzirdēto mulķību. Ja pašam dažreiz pietrūkst smadzeņu, nevajadzētu domāt, ka arī citiem to nav.
 • 2
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstoši bez Valsts policijas priekšnieka(1)

Rīcības vietā ir teātris – situāciju par Valsts policijas priekšnieka atlases procesu sarunā ar žurnālistu Romānu Meļņiku vērtē kādreizējais iekšlietu ministrs Mareks Segliņš.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas