Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sandis Ģirģens

Ģirģens no Ķuža gaida plānu policijas darba uzlabošanai

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) uzdevis Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim tuvākajā laikā prezentēt plānu, kā tiks uzlabots policijas darbs, īpaši - kā tiks panākta izmeklēšanas kvalitātes celšana, trešdien vēsta TV3 Ziņas.

PVD pārbaudes Ģirģena mātes uzņēmumā bijušas ieplānotas, nevis spontānas

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) mātei piederošajā uzņēmumā Krustpils ceļavējš 3 veicis plānveida pārbaudi, aģentūra LETA noskaidroja dienestā. PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere pastāstīja, ka PVD Krustpils ceļavēju 3, saskaņā ar pārbaužu plānu, pērn ir pārbaudījis divas reizes un šogad vienu reizi. "Tā ir bijusi plānveida pārbaude," sacīja Meistere.

Policija noraida iekšlietu ministra aizdomas par politiski motivētu "uzlidojumu"

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) ierakstā sociālajā tīklā Facebook paudis sašutumu par to, ka policija, ekonomisko noziegumu izmeklētāji, Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) inspektori veikuši vairākas secīgas pārbaudes īsā laikā viņa mātes ēdināšanas uzņēmumā. Ģirģens notikušo saistot ar paša un viņa brāļa - Saeimas deputāta Kaspara Ģirģena - darbību politikā. Vēlāk publicētā otrā ierakstā Ģirģens paziņojis, ka "mēs, Ģirģeni, esam neērti sistēmai". Valsts policija noraidījusi ministra paziņojumus, nosaucot tos par tendencioziem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide