Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valsts robežsardze piektdien konstatējusi 50 likumpārkāpējus

Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē 14.jūlijā konstatējušas 50 likumpārkāpējus, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzē.

Uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji, tajā skaitā viena Ukrainas pilsone ar viltotiem dokumentiem. Sieviete ieceļoja no Londonas un uzrādīja viltotu Ungārijas pilsoņu pasi. Sakarā ar to, ka Ukrainas pilsones izdarītais noziedzīgais nodarījums nav radījis tādu kaitējumu, lai piespriestu kriminālsodu, kriminālprocess par viltotu dokumentu izmantošanu nav uzsākts. 1989.gadā dzimusī sieviete saukta pie administratīvās atbildības un atgriezta uz izceļošanas valsti, informē robežsardzē.

Tāpat ieceļošana Grebņevas, Silenes un Terehovas robežkontroles punktā Latvijā liegta trīs ārzemniekiem. Vienam Krievijas un vienam Baltkrievijas pilsonim liegta ieceļošana, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Terehovas robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Baltkrievijas pilsonim, kuram nebija dzīvības un veselības obligātās apdrošināšanas polises. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Diviem ārzemniekiem konstatēti nosacījumu pārkāpumi. Kā skaidro robežsardzē, lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēts viens Krievijas un viens Ukrainas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus, proti, pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstīs. Rezultātā abas personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Savukārt veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti sešām personām, tostarp trīs Lietuvas, un vienam Krievijas, Baltkrievijas un Ķīnas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 27 personas - 11 Krievijas, piecas Latvijas, divas Baltkrievijas, divas Lietuvas un divas Igaunijas, kā arī vienu Slovākijas, vienu Polijas, vienu Ukrainas, vienu Čehijas un vienu Vācijas pilsoni.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai saņēmi informatīvo vēstuli par EP vēlēšanām?

Kopā nobalsojuši: 412

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Šodien var nobalsot tikai savā vēlēšanu iecirknī(22)

Arī otrajā Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iepriekšējās balsošanās dienā vairākos Rīgas vēlēšanu iecirkņos ir liels cilvēku pieplūdums, novēroja aģentūra LETA. Sistēmas traucējumu dēļ šorīt na...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas