Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts vides dienests gaida pretendentu pieteikumus Zaļās izcilības balvai

Valsts vides dienests (VVD) aicina uzņēmumus pieteikties nozares balvai Zaļās izcilības balva 2019 un pieteikt balvai savus sadarbības partnerus, aģentūru LETA informēja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

VVD Zaļās izcilības balva tiek pasniegta uzņēmumiem un pašvaldībām, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas īsteno pasākumus ietekmes uz vidi samazināšanai.

Līdz šim pretendentus izvirzīja tikai VVD reģionālās vides pārvaldes, bet šogad pieteikties tiek aicināti uzņēmumi paši.

"Ar Zaļās izcilības balvu VVD pateicas tiem uzņēmējiem, kas ir labi pratuši sabalansēt saimniecisko darbību ar vides prasībām un strādājuši ilgtspējīgai attīstībai. Šogad pirmo reizi esam paredzējuši iespēju uzņēmumiem, kuri vides aizsardzību un vides kvalitāti redz kā vienu no sava uzņēmuma vērtībām, pašiem pieteikties balvai, kā arī izvirzīt tai savus sadarbības partnerus," norādīja VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga.

Zaļās izcilības balva 2019 tiks pasniegta sešās nominācijās - "A kategorijas piesārņojošas darbības operatori", "B kategorijas piesārņojošas darbības operatori", "C apliecinājuma piesārņojošas darbības operatori", "Atkritumu apsaimniekotāji, komersanti, kuriem izsniegtas atkritumu apsaimniekošanas atļaujas", "Operatori, kuri veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem", "Pašvaldības".

Pretendentu vērtēšanas kritēriji ir publicēti VVD mājaslapā. Pieteikumi brīvā formā, aprakstot un pamatojot izvirzītā uzņēmuma vai pašvaldības atbilstību izvirzītajiem kritērijiem, līdz 15.septembrim jānosūta uz VVD e-pastu [email protected].

Top komentāri

.
.
Šī balva pienākas Latvenergo, kurš TEC2 sadedzina fosilo kurināmo- Krievijas gāzi, bet vēl pamanās saņemt OIK! Dižzagļiem vajag dižas balvas!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas