Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Latvijā skolām nav vienotu noteikumu, vērtējot mācību sasniegumus

Vidējā aritmētiskā atzīme

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skolotāja
S
Par darbu pārrakstīšanu! 3reizes nāk pārrakstīt un skolotājs tik raźo jaunus uzdevumus.
Raccoon
R
nesapratu mērķi apkarot apstākli, ka kāds iet pārrakstīt darbus (sekmīgus) atkārtoti ... vai tad tas tieši nesasniedz mērķi, ka skolnieks mācās padziļināt, un pat divreiz vairāk?? Tas taču rezultātā rada skolniekus, kas nevis na haļavu labi uzrakstīja, bet tiešām apguva vielu. Nesapratu to argumentu par sistemātiskumu - skolēni ir jauni cilvēki, nevis roboti. Ja gribat mācīt drūmo robotisko domāšanu, tad piedāvājiet skolēniem prakses vietas jau vidusskolā. Neredzu iemeslu apvienot mācības (kas ir subjektīvs process.. katrs mācās savādāk - viens bibliotēkā, viens nokarinājis kājas pār kalna malu, cits klausoties austiņas, braucot ar velo) ar kaut kādu darba vidi simulējošu strukturālo kārtību. Mēs redzam, ka tieši cilvēki, kam dota lielākā brīvība vielas apguvē, pēc tam uzrāda labākos rezultātus tās pielietošanā.
maija
m
Sekmīgas atzīmes nedrīkst ļaut pārrakstīt, bet nesekmīgās atzīmes būtu jālabo skolas brīvlaikā. Galu galā - skolas brīvlaiki taču skolotājiem skaitās kā parastās darbadienas - tad lai arī nesekmīgi iet uz papildu konsultācijām attiecīgajos priekšmetos un labo savas atzīmes!
smaida
s
Tā kā visā valstī ir jābūt vienotai izglītības sistēmai, arī vērtēšanas kārtība būtu visā valstī jānosaka vienota. Pašlaik ir tā, ka ne tikai katrā skolā ir atšķirīga vērtēšanas kārtība, bet pat arī vienā skolā katrs skolotājs liek atzīmes pēc savas personīgās izpratnes par skolas vērtēšanas kārtību, nereti to rupji pārkāpjot. Atzīmēm ir jābūt objektīvi izmērāmām nevis subjektīvām atkarībā no skolotāja garastāvokļa.
Irlielāmērāticams
I
ka ir tomēr kaut kas "vienots"... tā ir tendence, ka izglītības politiku tiecas noteikt tie, kuri paši neko nejēdz. Kā atver muti, tā glupība katrā vārdā!
LVis Stulbiņš
L
Ja nu līdz šim Latvijā obligāto idiotu sastāvā ir valdības cilvēki, tie tagad tiecas par idiotiem pārvērst arī jauniešus. Drīz te būs kā ASV Izcilība visos kaktos un nafta no ausīm tecēs

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamnedēļ gaidāma liela tveice

Šīs nedēļas nogalē visā Latvijā palaikam gaidāms lietus, nākamnedēļ būs 30 grādu tveice, vēsta pašreizējā Global Forecast System (GFS) prognoze.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas