Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vidusskolēnus aicina pieteikties dalībai izglītojoši motivējošā notikumā Rosinātava

Šā gada 6.martā pirmo reizi Spīķeru koncertzālē norisināsies Biznesa augstskolas Turība studentu izstrādāts pasākums vidusskolēniem - Rosinātava.

Izglītojoši motivējošajā pasākumā Rosinātava sabiedrībā zināmas personības dalīsies ar savu pieredzi, rosinot jauniešus noticēt sev un Latvijas nākotnei. Projekts radīts ar mērķi iedrošināt jauniešus domāt plašāk par ierasto horizontu un ļaut vaļu savu ideju realizācijai.

Rosinātava ir aktīvās domāšanas veids, kurš balstās uz interesi, iesaisti un rīcību. Trīs pasākumu blokos - Iespēju LatvijaPasaules pieredze un Laiks rīkoties, divpadsmit rosinātāji dalīsies ar stāstiem, padomiem un rīkiem, kas palīdzējuši viņiem nonākt tur, kur viņi ir šobrīd. Lektoru vidū būs tādas personības kā Agnija Grigule, Imants Pankars, Valdis Sils un daudzi citi.

Pasākumā ieeja ir bez maksas, tomēr apmeklētāju skaits ir ierobežots. Pieteikuma anketu un papildus informāciju var meklēt pasākuma oficiālajā mājaslapā -  www.rosinatava.lv. Augstskolas jubilejai par godu, divpadsmit aktīvākajiem jauniešiem, tiks sniegta iespēja piedalīties konkursā, par iespēju  iegūt 25% atlaidi pirmajam studiju gadam. Pasākuma lektori, konkursi un citas aktualitātes tiks izziņotas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Pasākums norisinās Biznesa Augstskolas Turība 25 gadu jubilejas ietvaros. Rosinātava ir jauniešu organizēts pasākums - jauniešiem. Pateicoties studentu iniciatīvai un augstskolas atbalstam, ir izdevies izstrādāt jaunu pasākuma konceptu, kurš sludinot ideju brīvību un nepiespiestu gaisotni, mudina uzdrīkstēties darīt jau šodien un saprast, ka Latvija ir iespēju zeme.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas