Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viena no labākajām izvēlēm bijusi atgriezties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sikovic Mag
S
Es vēlos pateikties chubygreat par palīdzību man atgūt savu sievu, Dievs turpinās palielināt savu gudrību un spēku darīt vairāk ekspluatācijā. Ja jums ir kādas dzīves problēmas, neatkarīgi no tā, ko zināt, jūs meklējat risinājumu un nezināt, kā rīkoties, sazinieties ar [email protected]! Viņš ir problēmu risinātājs. Esmu Silvija Patrik pēc vārda. Es nekad neticēju mīlas burvestībām vai maģijai, līdz es satiku šo burvi, kad pēdējos trīs gadus apmeklēju savu draugu Āfrikā tirdzniecības samitā. Es satiku cilvēku, vārdā chubygreat, viņš bija patiešām spēcīgs un varēja palīdzēt ar burvestībām, kas atgrieztu pazudušos mīļotājus un maģisko naudu, maģiju vai burvestības par labu darbu vai veiksmi. Es tagad priecājos. Es liecinu, jo vīrietis, ar kuru gribēju apprecēties, mani pameta 5 nedēļas pirms kāzām un mana dzīve bija otrādi, jo mūsu attiecības ilgst 3 gadus. Es viņu ļoti mīlēju, bet viņa māte bija pret mums, un man nebija labi apmaksāta darba. Tāpēc, kad es satiku šo burvi, es viņam pa
EV
E
es atbraucu bez naudas pusbadā un tā ir patiesība un kāda kuram daļa kāpēc
EV
E
ja kāds tur - UK ir veiksmīgs, ir maz iespēju atgriezties, jo darba devēji jau UK nav muļķi un labam strādniekam piedāvā visu ko un arī kredītus. Kā kredīts paņemts, tā cilvēks paliek tur uz visu laiku. Lēmums atbraukt ir politisks - nauda Latvijā nav un varbūt nekad nebūs. Tikai daži nevar bez Latvijas - savas zemes, bet bez naudas var. Arī tā mēdz būt.
Lakeisha
L
Es gribu liecināt par lielo pareizrakstības runātāju, kuru sauca galvenais dr. Pārtikušais mans vīrs, un es esam precējušies jau 5 gadus, mums nav bērna, un ārsts mums teica, ka es nevaru dzemdēt, jo mana dzemde ir bojāta sakarā ar nepareiza zāļu izrakstīšana mani tik ļoti uztrauca un vīrs nebija laimīgs, tāpēc viņš nolēma apprecēties ar citu meiteni un šķirties no manis, man bija tik skumji, es par to izstāstīju savam draugam, viņa pastāstīja par spēcīgu pareizrakstības piekritēju un man iedeva savu e-pasta adresi es nekad tam neticu, kaut arī es vienkārši nolēmu pamēģināt, un viņš man teica, ka vajadzēs 48 stundas, lai mans vīrs atgrieztos pie manis, un es palikšu stāvoklī, es viņu apšaubīju 3. dienā, kad vīrs atgriezās pie manis un raudāja, viņš teica, ka vairs nevēlas šķiršanos 3 nedēļas pēc tam, kad ārsts apstiprināja, ka esmu stāvoklī, viņš var arī palīdzēt jums sazināties ar viņu pa e-pastu: [email protected] vai WhatsApp +2348105150446
Vika
V
Nu lai nu Dievs dotu, ka tā patiešām bija viena no labākajām izvēlēm! Es neesmu bijusi nekur aizbraukusi un nebraukšu, bet te tas izdzīvošanas šovs, nudien, tik ātri nebeigsies. Un ja vēl bērni jāizskolo, pašiem jādzīvo un pavisam negribas "norakties", tad grūti būs. Bet nu, ja ir iedvesma - lai veicas un izdodas!!!
Okupants
O
Man škiet, ka te cenšās reklamēt koordinātori Lešcinsku. 2012.g. aizbrauca, nesen atgruezās un neko nezin ko un kā darīt, nevajag muldēt. Atradušies varoñi, paintervējiet viñus pēc påris gadiem un, lai mācās iztikt ar Latvijas algu , tikai tad mācīt citus.
SENIORE
S
Lai Dieviņš palīdz visiem kārtīgiem darbarūķiem, kas godīgi strādā sev un Latvijai, lai veiksme un gandarījums. Malači!
Avo
A
Jā, lai Dievs Jehova palīdz visiem kartīgiem darbarūķiem, liekēžiem, zagļiem, deģenerātiem un alkoholiķiem kas piecūko ar savu klātbūtni gan Latviju gan Eiropu un visu pārējo pasauli.
 • 4
 • 2
MARE
M
Un pa starpu brauc atkal uz ārzemēm strādāt... jā ,un tas nozīmē atgriezos Latvijā !!!
:)
:
Redzēs, kā dzīvos no klūdziņu pīšanas un kā bērnu uzturēs un izaudzinās :) Latvija nav slikta zeme, bet pietiek uz politiķiem pārskatīties un saprast, ka sociālā joma ir pilnīgā d.... un ka nākotnē gaida nabagpensija un dzīve no ūdens un maizes... un visa vēlme atgriezties skaistajā zemē pāriet. Un klūdziņas pīt un podiņus taisīt arī.
Ihtiandrs Krabja dēls
I
Tieši tā, es arī atgriezos LV pēc 16 gadu prombūtnes Skandināvijā, atbraucu atpakaļ, jo gluži vienkārsi dzīvoju ilūzijās. Latvijā izturēju tikai divus gadus un braucu atpakaļ. Man ir izglītība, strādāju savā specialitātē un man Latvijā vienkarši nav ko darīt. Pat neiet runa tikai par finansiālo stabilitāti, bet vispār par dzīves kvalitāti. Latvijā viņa ir nožēlojama. Protams, Latviju nevar salīdzināt ar Skandināviju, Latvijai tādu līmeni nesasniegt latviešu mentalitates dēļ, varbūt, varbūt kādreiz, nezinu, katrā ziņā, tas nav vienas vai divu paāudžu jautājums.
 • 54
 • 12
letiņš-patriots
l
Nu protams, propaganda, nu, protams, prom no latvānijas, nu protams uz Regbiju, Birmingemu, Gērnsi jo, kamēr pamuļķi, mājās palikušie ar Laimes lāča palīdzību mums normālu dzīvi neiekārtos mēs atpakaļ uz to nabagu zemi nebrauksim, kad tur viss būs sakārtots, tad varēs jau, varbūt, arī. Pagaidām lai tur muļķi sitas melnās miesās, varbūt ka izdodas, haaaa, oooohhhh.
dimba
d
Tu jau 30-to gadu kārto. Taču, jo vairāk pūlies, jo čābiskāk sanāk. Tā, ka gaidi mani atpakaļ tikai uz savām bērēm, ka būsi nosoprādzis no zagļu pakaļu laizīšanas!
 • 16
 • 6
rekur
r
Mēs dzīvojam Patērētāju Sabiedrībā un visas eksistences jēga ir maciņa biezums. Mūsu Dzimtene ir tā, kur Labi Maksā. Mēs neesam tie, kuri to izdomāja. Senie romieši teica- "kur labi, tur tēvija". Labi maksā tikai 20 pasaules valstīs un to vidū nav ne Latvija ne Krievija. Pat mūsu Prezidenta vecāku-ebreju ģimene savulaik emgrēja uz Vāciju, jo tur Labāk Maksā.
H
H
Pilnīgs muļķis esi, toreiz bija karš
 • 1
 • 3
Freud
F
Freids gan tā nedomāja!
 • 1
 • 0
rekur
r
Mūū.Nu irr tā ka te gaļīgie apvartne nāk virrsu,nav mierra no to.
 • 5
 • 6
rekur
r
Arr apvakšņem irr tā-irr nedaudz jāeraujj.Tad apvārsnes būs uzreizz.Hik.
 • 4
 • 6
ērce
ē
Man šķiet, ka tev derētu paplašināt savus garīgos apvāršņus, padomiet.
 • 13
 • 4
solon
s
VID un nodokļu izšeptētāji kāri berzē rokas - IR! Atkal ir iekritis kāds neapdomīgais ...
VIDiņš
V
Bēdz no latvju zemes , krieveli !
 • 8
 • 25
Neslāvs
N
Latvietim ir tēvzeme ! Ne jau krievam to atdot !
P
P
Pareizi-tikai un vienīigi amerikānim.
 • 5
 • 6
sandrana987
s
Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 5 000 000 eiro uz atmaksas periodu 5 no 25 līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani: [email protected]
exLīvāniets
e
Šito labo izvēlņu afisēšana būtībā priekš palikušo mērkaķu uzturēšanas aptaurētības kondīcijā. Arī no šīs dačakarētās provinces ne tikai strādnieki bariem aiztinušies. Arī daudz kādreizējo uzņēmēju gan sen gan nesen devušies uz UK aizklapējot savu biznesu (tsk. ēdināšanas un tirzniecības nozarē) iedzīvotāju skaita samazināšanās un ZEMĀS PIRKTSPĒJAS dēļ. Pat liekas no kādām 5 bankām palikusi tikai viena nerunājot par pārējo pagrimumu. Protams tādas lietas gan pašvaldības gan smukdirsēji urrrāāāpatrioti cenšās piesegt ar visādām pakazuhām.
exLīvāniets
e
Atradušies te laimes un dvēseles uzkrītošie pazinēji, kuri tik prot brēkāt savu pretīgo urrrāāāpatriotu pasūtījuma ruporu, atgriezies mājās,...atgriezies mājās. Nu gluži kā komunisti un čekisti pēc 2. pasaules kara "Rodzina zovjot". Diemžēl toreiz māju gribētajiem uzreiz nāve vai daudziem nāve Sibīrijā. Tagad laikam tās "mājas" propogandas vai šmuckantoras VIDa apskāvienu dēļ. Mājas par laimi man jau ir citā vietā un tajā rodzinā urodzinā, kāda šobrīd ir Latvija un solās palikt, es gan gribas gan vecuma dēļ diez vai atgriezīšos. Tēvuzemē atgriezties vēl varbūt domātu, ja tur nebūtu tādu smirdīgo un melīgo brēkātāju morāli degradētā vide, izrītā piķa parādu slogs uz tautas pleciem, parazītu svoloču un pietuvināto ierēdņu leiputrija kā arī latvju tautas nespēja un negriba uzcelt pārticīgu civilizētu valsti.... P.S. Ja tavai laimei vajaga tik daudz lai tā nosmirdētu tai Latvijā, tad arī dzīvo laimīgs. Man nē.....
 • 23
 • 5
Exlīvānietim
E
Tu raksti - dvēseles mieru ar pliku pakaļu. Nu nē. Atļaušos oponēt. Tava neapmierinātība ar paša pašreizējo stāvokli ir tik uzkrītoša un no malas nenoslēpjama, ka ir pilnīgi skaidrs, ka UK laimi neesi atradis un diez vai atradīsi, lai ko sev ik dienas censtos iestāstīt. Vienkārši laimīgs cilvēks, raksta un runā pavisam citādāk. Ja vien neesi pilnīgs losis, tad tagad arī Latvijā var samērā labi nopelnīt un dzīve nenoliedzami ir lētāka nekā UK. Tā kā beidz sevi mānīt un domā par atgriešanos mājās.
 • 11
 • 25
Vārds
V
Kāds tev labums no 5 bankām mazā miestā? Tas kaut kāds labklājības rādītājs? Žēl,ka maz cilvēku un kā uzņēmumi nespēj sevi nodrošināt. Bet ir atšķirība" aizklapējas" ciet, jo ir konkurence un nav vajadzība pēc 10 vienādiem uzņēmumiem,kuru mērķauditorija ir vietējais iedzīvotājs,vai valsts birokrātijas slogs un nespēja saprast un vadīt?
 • 5
 • 10
exLīvāniets
e
Dvēseles mieru ar puspliku pakaļu ???!!! Paldies nē. Tad jau labāk gan tās pakaļas gan dvēseles dēļ pabūšu citā zemē un gan pavērošu gan padalīšos domās, kā Latvijā komiņisti ceļ kapitaļizmu.Tās laimes man pietika melu un smukdiršanas pirmajā LPSR sērijā
 • 16
 • 9
Vietējais
V
Redzi, mīļo cilvēk! Ja tu tur savā UK būtu tik laimīgs, tad lasītu savu Sun vai Daily Mail un par Latviju ķengu komentārus šeit nerakstītu. Jau tas vien, ka latviešu izdevumos izgāz savu žulti it kā par Latviju, bet patiesībā par savu stāvokli UK, liecina, ka brauc vien ātrāk atpakaļ. Varbūt šeit mājās atgūsi dvēseles mieru.
 • 14
 • 28

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Minimālā alga kā Eiropā?(21)

Brīdī, kad Latvijā tiek lauzti šķēpi par to, kā reformēt valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likmes un maksāšanas nosacījumus, Eiropas Savienības (ES) līmenī nav aizmirsta iecere atr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas