Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

VP brīdina par krāpnieku — medicīnisko masku un dezinfekcijas līdzekļu tirgotāju

Valsts policijā (VP) ir vērsušies vairāki cietušie, kurus šā gada martā un aprīlī apkrāpusi kāda persona, kas, mēģina negodprātīgi gūt peļņu ārkārtējā situācijā. Persona sociālajā tīklā piedāvājusi iegādāties, visticamāk, neeksistējošas medicīniskās maskas, dezinfekcijas līdzekļus un citas preces. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, informē VP pārstāve Gita Gžibovska.

Policijas iegūtā informācija liecina, ka persona, kurai sociālajā tīklā Facebook bija izveidoti vairāki profili ar vārdiem "Andris Paskovs", "Aija Aija", "Aija Askova", "Aija Paskova", uzdevusies par medicīnisko masku, dezinfekcijas līdzekļu un citu preču tirgotāju. Iedzīvotājus, kuri vēlējušies iegādāties preces, viltus pārdevējs aicinājis pārskaitīt naudu uz kontu Nr. LV31LPNS0005703552531 vai uz kontu Nr. LV14RIKO0001050725581, solot pēc naudas saņemšanas piegādāt preci ar pakomāta starpniecību. Tomēr šī persona preci tā arī nav atsūtījusi un pārtraukusi jebkādu komunikāciju ar pasūtītājiem.

Saistībā ar notikušo VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 2. nodaļā ir uzsākts kriminālprocess un notiek aktīva izmeklēšana.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs uzsver: "Šobrīd visa sabiedrība cīnās ar Covid-19. Tajā pašā laikā parādījušās negodprātīgas personas, kas situāciju mēģina izmantot savā labā. Mēs turpināsim strādāt, lai šādus noziedzniekus aizturētu!"

Policija pieļauj, ka no šīs personas darbībām varētu būt cietuši vairāk cilvēku nekā līdz šim pieteikušies policijā. Netiek izslēgts, ka noziedznieks varētu būt darbojies arī ar citiem vārdiem un izmantojis citus bankas kontus.

Valsts policija aicina būt vērīgiem un atsaukties tos, kuri cietuši no šāda nozieguma. Reģistrējoties ar internetbankas datiem, iesniegumu ir iespējams nosūtīt, izmantojot portālu Latvija.lv. Tāpat iesniegumu var sūtīt pa pastu, adresējot Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 2. nodaļai, Rīgā, Gaujas ielā 15, LV – 1026. 

Top komentāri

Pravietisnejaukais
P
Svētie Raksti skaidri norāda, ka bāreņu, atraitņu un bezpalīdzības stāvoklī esošu personu (kas šobrīd pēc būtības ir visa sabiedrība) apzagšana ir ārkārtīgi smags grēks. Zaglim es ieteiktu nozagto atdot, kamēr tas pašam nav iesprūdis rīklē un nosmacējis... .
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējās amatpersonu maiņas Rīgā(8)

Vienā no nozīmīgākajiem pašvaldības uzņēmumiem – Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) – notikušas kārtējās izmaiņas valdē. Pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas vēlā pēcpusdienā plašākai sabiedrīb...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas