Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ERR: Latvijas un Igaunijas premjeri gatavi tikties, lai runātu par akcīzes problēmu risinājumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Alkohols nepieciešamāks?
A
Bet vajadzētu runāt par pievienotās vērtības nodokļa samazināšanu svarīgākajiem pārtikas produktiem -visās trijās Baltijas valstīs!
ivo
i
Lūdzu publicēt pilnu to deputātu sarakstu, kas balso par tautas nodzirdīšanu un veselības un iekšlietu ministrijas budžeta attiecīgu nepalielināšanu. Tas tiešām ir sviests atbalstīt šmīgas veikalus visos Vidzemes ziemeļos, bet piemēram SPA kurortus un ērtības salīdzinājumā ar Pērnavu nekopē.
Pretnostatījumam nav jābūt!
P
Igaunijas un Lietuvas neatkarīgās slimokases Latvijā!
populistam
p
Domā ko raksti! Igaunijas un Lietuvas slimokases Latvijā ir populisms un demagoģija, kuru JV un APar nekad nepieļaus. Rullē ierēdņu armija un partiju ielikteņu padomes.
 • 5
 • 5
Lasītājs
L
Vai tad Igaunijas algu un pensiju līmenim arī nevajadzētu beidzot tuvināties?!
TUVINĀS
T
tikai mauka ar maukuru.
 • 0
 • 0
Atbilde.
A
''Diena'' nav izziņu birojs. Ikvienu atbildi var meklēt attiecīgos resursos. Bez tam, brēku lielu nebūt nav jātaisa.
jautājums
j
"stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem nodokli aprēķina pēc 1840 eiro likmes, savukārt ar likuma grozījumiem tas samazināts līdz 1564 eiro" Kas "Dienai" kaiš minēt arī Igaunijas nodokļa likmes, lai lasītāji varētu saprast, par ko īsti ir lielā brēka?
Itamars Toledano
>16:37. Nu jā! Katrs pats SAVUS noziegumus allaž kādam citam piedēvē un uzveļ. Tā bija cilvēces rītausmā, tā ir tagad, bet tā nebūs vienmēr, jo elle būs PILNA ar apsūdzībām, bet debesis būs pilnas ar grēku NOŽĒLU.
v
v
Kariņš pierādīja ka ir nekompetents un daudzās jomās.
P
P
>B. Vai Jus manitu,ja prezidents paris gadu vispar neparaditu savu dailo vaigu?Es nee.
 • 1
 • 1
A>B
A
Rubesa tagad ir izlidināta no visām siles vietām un 8 spožus prezidentūras gadus gaidīt kategoriski nebūs ar mieru. Naudiņu gribas tagad un tūlīt. Ja nu vienīgi palūgt Levitam nevilkt garumā ar to spožo prezidentēšanu. Ak jā, tur vēl kaut kādas vēlēšanas šmēlēšanas vai ne? Jāmaina konstitūcija, ka turpmāk prezidentus ieceļ APar kongresā.
 • 5
 • 4
Lai tā būda rūc
L
Tu jau muldēji, ka prezidents būšot Kariņš, Kalniete un Dombrovskis. Rubesa arī?! Četri prezidenti (uz šo brīdi) vienlaikus? No ko nu vairs, dedzini vēl! Sauc vēl kandidātus! Pavļuts, Krupņikovs, Lavents, Ždanoka. Lai tā būda rūc!
 • 9
 • 2
B
B
Jā , Rubesas kundze ir lieliska kandidāte premjera amatam. Iespējams , ka būs Latvijas Prezidente pēc Levita kunga 8 spožajiem prezidentūras gadiem.
 • 3
 • 4
atbilde
a
Grūti pat atrast kādu, kurš būtu vēl nekompetentāks kā Kariņš. Ja nu vienīgi Rubesa. Pat Ždanoka ir lojālāka Latvijai kā OIKariņš.
 • 5
 • 7
B
B
Ko iesaki par Latvijas Premjeru, nu tādu kompetentu visās jomās ... ?
 • 9
 • 3
es tā neteiktu
e
Nē, tā nu nav. Kariņš ir ļoti kompetents valsts apzagšanā, dažādās prihvatizācijas shēmās, ciešos kontaktos ar Kremli, attiecību graušanā ar mūsu ilggadējiem tuvākajiem sabiedrotajiem un melos, melos un vēlreiz melos. Kā redzam, Kariņa kompetenču klāsts ir plašs.
 • 9
 • 10
Neslāvs
N
Jāuzteic igauņu pieklājība un stratēģiskā domāšana, ka pat pēc Maskavas bomža Kariņa netīrās zākāšanās un primitīvajiem meliem, tie nāk pretī un ir ar mieru sēsties pie sarunu galda ar mērķi neļaut Kariņam Maskavas interesēs turpināt graut Baltijas vienotību. Tiešām liels prieks, ka mūsu ziemeļu kaimiņiem ir īsti Valstsvīri un Valstssievas, atšķirībā no Latvijā varu sagrābušajām JV un APar padibenēm.
Itamars Toledano
KUMĒDIŅI! Kāds gan RISINĀJUMS jāmeklē, ja pat bērnam ir skaidrs - Igaunijai jāsaņem SAVS akcīzes nodoklis, savukārt, Latvijai savs! Kāpēc gan Latvijai būtu Igaunijai 9 miljoni eiro JĀNOZOG? Latvija, taču, saņem pat miljoniem eiro akcīzi par Maksimas pārdoto alkoholu!
Tagad kad Latvijā ir masu ŠMIGA,
T
un kad visa tauta aurē: SMĪĪĪGO, ŠMĪĪĪGO, tad zemākai akcīzei īstais laiks!
atbilde
a
Paliek tikai akcizes problema, viss parejais ir "risinats"! Un par tadu "darbu" sanem algas, ka ES. KAUNS !!!
hmmm
h
Runā, ka pēc tikšanās būs draudzīga pasēdēšana šaurākā lokā. Šmigu pēr igauņi..
Rota
R
Ir tacu skaidris, ka Latvijas zagli lidis dirsa Briseles kretiniem un parokeana saimnikiem, tiki visai apcakares savu nabadziba nodzito latviesu tautu un savus kaiminus. Butu tikai logiski, ka Latvija, Igaunija, Lietuva butu vienadi nodokli alkaholam, partikai, degvielai....., lai likvidetu nevienlidzigu konkurenci un spekulaciju. Kur ir problemas Karinam noteikt alkaholam tadus pasus nodoklus kadi tie ir Iganija, lai nebutu japlesas ar kaiminiem?
Itamars Toledano
Rota lien dirsā saviem Maskavas SAIMNIKIEM, un ir tik kretīna un pārdzērusies, ka sen jau cūkas līmenī, jo nevar pāris vārdus bez kļūdām uzrakstīt. Tādas nodzērtas nelaimes tikai Kremlim kā ROTAS der, un tikai sarkanie var ar tādu kuņu ROTĀTIES.
 • 12
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits