Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Prokurors: Terorakts Nicā bija iepriekš plānots noziegums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nu nu
n
diena, besī laukā jūsu diletantisms, terorists NEBIJA frnacijas pilsonis, tas bija prasts IMIGRANTS ar uzturēšanās atļauju valstī!!!!! jums politkorektais pasūtījums melot vai kā? https://en.wikipedia.org/wiki/Mohamed_Lahouaiej-Bouhlel otrkārt, fascinē prokurora atklāsmes. nica jau labi pasen ir islāmistu metropole ar rekrutēšanas centriem, kas daudzus no francijas aizvilinājuši cīnīties ISIS rindās, pietiek pieminēt kaut omaru omsenu, radikālo sludinātāju, kas nicā darbojās GADIEM. un tagad pēkšņa atklāsme - ak, noziegums bija plānots. nu common, vai TIEŠĀM? vai tiešām drošības dienestu darbinieki ir tādi idioti?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tramps mudina Kubu noslēgt vienošanos

ASV prezidents Donalds Tramps svētdien mudināja Kubu noslēgt vienošanos, brīdinot, ka Venecuēlas naftas un naudas plūsma uz Havanu tagad tiek pārtraukta.

Irānas protestos vismaz 544 bojāgājušie

Masu protestu laikā Irānā, kas ilgst jau 15 dienas, nogalināti vismaz 544 cilvēki, svētdien paziņojusi ASV bāzētā Jaunā cilvēktiesību aktīvistu aģentūra (HRANA).

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits