Laika ziņas
Šodien
Migla

Tramps nedraudēja izstāties no NATO

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kā vērts
k
ir personas, kas pēc definīcijas ir bezatbildīga, izteikums un ja vēl iztēlojamies, ka šī persona ir ASV prezidents....bez iztēles- Donalds Tramps ir ASV prezidents. Var cerēt, ka Trampam pietuvināto loks nesāks gluži burtiski un ar steigu sekot katram prezidenta tvītam...un tie ir pretrunā viens otram. Kā nekā psihopātija, šķiet, meklējama nevēlmē atrisināt visvienkāršāko pretrunu. Tā nu jebkādi Trampa čiepstieni ir izsmalcinātas pretrunas. " Čiepstiens" būtu alegorija, ja Tramps savā dabā nebūtu varmāka.
un vispār
u
Fakts, ka okupētā teritorijā kādu laiku nenotiek karadarbība, nekādi neatceļ okupācijas faktu (un arī pati okupācija var notikt bez prtestības, ja okupācijas armija ir acīmredzami spēcīgāka un otra puse nolemj nesākt jau iepriekš neveiksmei nolemtu pretestību). Un, protams, arī okupētās teritorijās ir darbs, skolas utt.utt. Steidzīgi jāreformē krievu skolas, lai nevairotu loģikā nesekmīgos!
Ilona Kulda
I
Latvijas interesēs ir valstu apņēmība veidot spēcīgu NATO
piensaimnieks
p
Protams, ka PSRS laikā dzīve bija labāka, jo tad valsts rūpējās par cilvēku, bet tagadējā iekārtā valsts rūpējs tikai par naudu un pie tam par katra paša personisko kabatu. .PSRS laikā cilvēki jutās drošībā. Viņiem nebija jāuztraucās, ka ērnus var savākt pedofīli, ka pensionēšanās vecums var šūpoties, un nebija jādomā, ja saslimsi. kur ņemsi naudu slimības ārstēšanai. Darba vietas sūtīja uz sanatorijām veselību uzlabot, veselībai kaitīga darba gadījumā izsniedza bezmaksas pienu ( un ne jau tādu ūdenspienu kā tagad var nopirkt). Katram bija tiesības iegūt izglītību un ēst veselīgu pārtikas produktus, bez kādām E- vielām.
demagogs
d
Tieši kuras profesijas nav pieejamas un kur ir tie VDK aģenti? Vīrs, kurš dienējis robežapsardzes karaspēkā (nomināli pakļautā VDK) nav ''aģents'' un nekad tāds nav bijis, tpapat kā tas no OBHSS - ekonomiskās policijas. Nosauc vienu reāli strādājušu aģentu, kura darbs ir pierādīts un kuram ir kaut kas aizliegts ''ļoti daudzās specialitātēs'' un neaizmirsti pastāstīt, kādās? Atkal brīnums ''Komentārs pēc sekmīgas verifikācijas ir, bet nav pievienots'', komentāru atkārtoju!
 • 2
 • 0
TrollisJT> piensaimnieks
T
Izglītību varēja iegūt katrs, tomēr leģionāru bērni nevarēja iestāties nedz juristos, nedz arī apgūt jūrnieka profesiju. Ja palaidi muti, vai gāji baznīcā ļoti daudzas profesijas nebija pieietamas (kā tagad VDK aģentiem). BET VESELĪGUS PĀRTIKAS PRODUKTUS ĒST GAN BIJA TIESĪBAS. Tikai tiesības... ja spēji izstāvēt fantastiski garās rindas, vai, ja bija pazīšanās veikalos. Vai atceries jēdzienu "blats"?
 • 3
 • 1
TrollisJT> piensaimnieks
T
CCCP laikā cilvēki jutās drošībā, ka rītdiena būs tik pat pelēcīga, kā šodiena un vakardiena. Drošība bija nosacīta. Mans paziņa izvaroja 8.klases skolnieci un iebāza zaru kaudzē, tad izvaroja vēl vienu un iestūķēja ceļa caurtekā. Uz ielām vazājās ļoti daudz piedzērušu cilvēku, atskurbtuves darbojās ar pilnu jaudu. Bija maniaki, kuru trofeju kolekcijā sanāca pat 57 līķi.
 • 3
 • 1
TrollisJT> piensaimnieks
T
Mēģināšu Tev atsvaidzināt atmiņu... valsts rūpējās par cilvēku, lai tas neaizbēgtu no CCCP. Valsts rūpējās, lai cilvēks nedzirdētu , nelasītu un neredzētu patiesību par boļševiku saimniekošanas panākumiem. Valsts rūpējās, lai par cilvēkiem, kā vergturis rūpējas par vergiem. Protams, ir indivīdi, kam verdzība patīk. Ok, katram savs.
 • 3
 • 1
demagogs
d
Tagad nav tiesību iegūt izglītību, nesekmīgais krievu skolas izlaideni? Un tieši kas ir ''neveselīgs'' vielās, kas apzīmētas ar E kodu? Vari paskaidrot vai esi kaut ko pa ausu galam saklausījies un nedomādams kliedz līdzi?
 • 2
 • 1
bija īpatnība
b
PSRS ekonomikai - varēja labi pelnīt ar fizisku darbu. Piemēram, students talcinieks varēja ražas novākšanas mēnesī saņemt vairāk nekā viņa tēvs - speciālists ar stāžu, stradājot pamatdarbā. Pastāvēja arī piepelnīšanās (kurai bija pat īpašs apzīmējums - haltūra, kā piemērā ''tēvs aizgāja haltūrēt''.)
 • 4
 • 0
krievu nacists
k
''Sevi uzturēt'' var arī par Latvijas vidējo un pat pietiek laika, lai darba dienās slavinātu PSRS okupācijas režīmu un sistemātiski zem vairākām palamām izplatītu negācijas (kaujas propagandas paņēmiens ''pūdētā siļķe''.)
 • 3
 • 2
krievu nacists
k
Bija jāmigrē, lai sevi uzturētu. Ar ko tad krievu civilokupanti nodarbojās? Un ar ko nodarbojās tie speciālisti, kas strādāja aiz polārā loka un apguva Sibīriju? Slikti zini PSRS dzīves apstākļus, nesekmīgais!
 • 1
 • 1
krievu nacists
k
Redzi, NESEKMĪGAIS ANALFABĒT, lai ''skaisti dzīvotu'' PSRS, vajadzēja vispirms skaisti, leģendāri pastrādāt ziemeļos vai Sibīrijā. No padomju inženiera aldziņas 150 rubļi, nemaz nerunājot par jaunākā laboranta 100, varēja tikai nenomirt badā. Restorānos - bezcerīgi tikt iekšā, nedodot šveicaram kukuli. Leģendārie piulciņi - mīts. Tika piedāvāti pavisam neinteresanti (dramatiskie, kori, deju pulciņi) bet vairāk arī nekā nebija. Atsevišķi talanti, kas saviem spēkiem būvēja kosmisko staciju modeļus, neskaitās.
 • 2
 • 2
krievu nacists
k
Ja konkurētnespējīgs, VISPĀR DARBAM KONKURENCES APSTĀKĻOS NEPAREDZĒTS padomju uzņēmums nonāk brīvajā tirgū, tas nevar nebankrotēt. Starp citu, uzņēmumi bankrotē visur. Piemēram, ASV prezidents Abrams Linkolns pirms savas politiķa karjeras vairākas reizes bankrotēja kā uzņēmējs.
 • 4
 • 1
krievu nacists
k
Ja PSRS laikos Latvija, TU KRIEVU OKUPANT, atšķīrās no krievu nabagu līmeņa, tad tikai tāpēc, ka 1940. gadā mēs bijām Eiropā un komunisti pat 50 gados nepaspēja visu izlaupīt. Un nekāds svešs karaspēks, tu garīgi atpalikušais krievu nacist, 1991. gadā Latvijā neienāca. Esi sakauts! Nākamais nesekmīgais krievu skolas izlaidenis!
 • 4
 • 2
piensaimnieks
p
Ja saskaita PSRS laiku plusus tad to ir vairāk kā minusu. Piem.1) drošibas sajūta, jo bija darbs, vai pat vairāki. tie kas gribēja strādāt varēja nopelnīt un par nopelnīto LABI dzīvot nevis izdzīvot. 2) soc. vienlīdzība, līdz arto sabiedrības vidū nebija skaudības, visapkārt valdīja jauka atmosfēra, restorānos dzīvā mūzika, Gandrīz VISI varēja atļauties to, ko šodien daži- restorāni, teātri, pat ceļot savienības ietvaros. Skolēniem bija skolu programmas bija dažadi bezmaksas pulciņi, peldēšana, darbavietu arodbiedrības apmaksāja pionieru nometnes. 3) nebija bezpajumtnieku, kas ēd no miskastēm, nebija narkomānu. 4) bija attīstīta rūpniecība VEF, vagonu rūpnīca, Alfa,.... attīstīta lauksaimniecība., attīstīts tūrisms. 5) nebija jāimigrē, lai sevi un savu ģimeni uzturētu. Vai kādam ir kāds cienīgs pretarguments nosauktajam??? Nolieciet šodienas situāciju blakus. Ir desas un nav rindas? - citiem desu nav par ko nopirkt. Robežas vaļā nu labi. Demokrātija, vārda brīvība un tiesiskums nav ne
 • 4
 • 4
Amucis
A
Padomju Latvijā bija desmit reižu labāka,....Latvija tanīs laikos plauka un ziedēja, bija vadošā republika Padomju Savienībā, Latvijā ražoja pilnīgi visu,....atnāca naciķi un ātri visu iznīcināja,....tagad Latvija ir Eiropas dibengalā,....pašiem vairs nav nekā,.....
 • 5
 • 4
krievu nacists
k
Sakauts, bet neaizvērsies un nomainīji tēmu? Labāk ir tur, kur labāka dzīve, bet par bērniem tu raudāji, ka tev pašam nav kur dzīvot un ēst, bet tagad pēkšņi atradās iespēja ražot bērnus? Tātad ir gan nauda, gan ēdiens, tu loģikā nesekmīgais?
 • 3
 • 2
piensaimnieks
p
Man ir trīsas klases izglītība, tādēļ rēķinu uz kalkulatora. Padomju Latvijā bija 2,5 miljoni cilvēki. Šodien ir 1,3 miljoni. Kur tad ir labāk, kur bērni dzimst, vai kur nedzimst? Tātad, tautas izmiršanas ātrums ir 700 000 gabali ik pa 20 gadiem. Palikuši ir 1,3 miljoni. Tātad, vēl 20 gadi un čuš, nav Latvija.
 • 3
 • 2
krievu nacists
k
Kaut kā nevarēja manīt tās ''valsts rūpes''. Algu, kā jau noskaidrojām, nemaksāja. Attieksme pret cilvēku - pazemojoši kundziska, kā krievu dzimtkungiem pieņemts. Dzīves kvalitāte neeksistēja. Iespējas ceļot ārpus PSRS koncentrācijas nometnes nebija. Iespējas pašam uzlabot savu dzīvi, pārdodot labu preci par komercenu, bet no saņemtajiem ienākumiem pirkt visu vajadzīgo nebija. Dzimtbūšanas analogs - ''pieraksta'' sistēma. PSRS l;aikos tieši tāpat bija gan maniaki, gan bandīti, tikai padomju vara meloja, ka viņu nav. Par pensijām, melīgais komunist - kāpēc Brestas cietokšņa veterāni, izsēdējuši gan vācu, gan padomju konclēģerus, sūdzējās rakstniekam Sergejam Smirnovam par neapmierinošiem apstākļiem un smieklīgu pensiju? Ko? Pats neko nezini mazo gadu dēļ vai uzskati par nejēgām lasītājus?
 • 3
 • 2
рижанин
р
Латышский фейсбук буквально взорвала публикация жительницы Инары Балоде. Женщина рассказывает о своей жизни в период “оккупации”, приходя к весьма любопытным выводам. На своей странице в фейсбук женщина пишет: «Оккупация государственной власти. Противно читать этот выдуманный и насаждаемый бред националистических нациков. Я родилась в ЛССР в 1960 году. Никогда никакой оккупации не чувствовала. Родители не состояли ни в какой партии (коммунистической). Свободно и бесплатно получила образование на латышском языке, свободно русский и английский, свободно закончила в то время консерваторию (факультет музыкальной академии по фортепьяно). Вы, политики, окончательно заболели этим усердным вдалбливанием термина оккупация в мозги людей, надеясь получить какие-то политические бонусы.
demagogs
d
Un, protams, krievu okupants izmisīgi, līdz grūtgalvības simulācijai noliegs sava režīma izdarītos noziegumus. Starp ctu, neviens nespiež krievu okupantus būt lojāliem Latvijai - robeža ir vaļā.
 • 3
 • 1
demagogs
d
PSRS laikos labu preci varēja dabūt caur pazīšanos - par spekulatīvām cenām, protams - un daudziem bija gan labi apģērbi, gan apavi. Starp citu, kā PSRS laikos bija ar iespējām noskatīties jebkuru ārzemju filmu pēc paša izvēles? Vai vismaz pašmāju ''Elpojiet dziļi'' a.k.a. ''Četri balti krekli?" Kapēc netika uzņemta iesāktā filma ''Piejūras klimats''? Pat ''20. gadsimta pirātus'' būtu aizlieguši, ja filma nebūtu iepatikusies Brežņevam.
 • 4
 • 1
demagogs
d
Tagad tevi, krievu nacistu vaimanolog, nelaiž teātrī vai kino un esi izmests no dzīvokļa, jo troļļošana darba laikā neļauj maksāt rēķinus?
 • 1
 • 2
demagogs
d
Tātad, krievu nacistu trolli, tu raksti no parka, iespraudis štepseli kokā un pēdējiem spēkiem cīnoties ar bada radīto nespēku?
 • 1
 • 1
demagogs
d
Ja begsi darba laika slavināt komunismu un sāksi strādāt, naudas pietiks arī tagad :P Starp citu, komunist, kā sastāvēja ar iespējām publiski palaist muti PSRS laikos? Publiski sūdzēties par to, ka nekā nav un 1939. gadā veikali bija pilnāki?
 • 3
 • 1
oma
o
Jā, laiks bija labāks. Bija darbs, jumts virs galvas un ēdiens. Varēja regulāri apmeklēt teātri, kino un rēķinu apmaksas problēma neeksistēja. Jā, drēbes nebija smalkas, apavi nebija smalki, visiem viss vienāds, bet cilvēki bija laimīgāki, jo nebija jācīnās par pamatvajadzību apmierināšanu.
 • 2
 • 3
demagogs
d
Par ''visu bezmaksas'' krievu nacisti aizmirst pastāstīt, ka ar padomju algu 100 - 150 rubļi pietika ēdienam un nekam vairāk, tā ka neredzu nekādu labdarību no padomju okupantu režīma puses, ka vispirms cilvēkam nesamaksā, bet pēc tam nevar no viņa ubaga algas prasīt maksāt komerccenu. Arī vācu okupācijas laikā varēja nebūt kauju (piemēram, Kurzemē) un nekas netraucēja ne mācīties, ne strādāt. Kāds krievu nacists ir apņēmies nonākt cietumā otrais pēc gapoņenkas par padomju okupācijas attaisnošanu un slavināšanu?
 • 3
 • 1
demagogs
d
Перевод для тупых русских нацистов Pretīgi melojošais krievu nacist, arī austrieši un Sudetijas vācieši nekādu pokupāciju nejuta, pat vairā, apsveica. Arī operācijas Barbarossa sākuma posmā vāciešim reizēm puķes dāvināja, bet vācu organizētgajā Lokotas republikā krievi apgbrīnioja vacu administrācijas efektivitāti. Vai tas nozīmē, ka vācu okupācijas nebija?
 • 1
 • 1
рижанин
р
Перевод для особо тупых Pretīgi lasīt šos nacionālistiskos naciķu izdomātos un uzspiestos murgus. Es piedzimu LPSRepublikā,1960. gadā. Nekad nekādu okupāciju neizjutu. Vecāki nebija nekādā partijā(komunistu). Brīvi bez maksas izglītojos latviešu valodā, brīvi krievu un angļu, brīvi pabeidzu tolaik konservatoriju (mūzikas akadēmiju klavieru izpildītāju fakultāti). Jūs, politiķi, esat galīgi nojūgušies ar to okupācijas termina ietiepīgu uzbāšanu ļaužu prātiem, cerot dabūt sev politiskus bonusus. Tā pat arī uztiepjot valstī vienvalodību gribat izaudzināt sev paklausīgu un stulbu elektorātu, latīņu burta kalpus, kas jums paklausīgi dziedās un dancos priekšā, slavinot nacionālo ideju. Bet pasaule nav un nevar būt viendabīga un mūždien pastalās vienveidīga masa. "Okupācija" var sēdēt tikai slimās smadzenēs. Es tajā "režīmā" piedzimu, un nebija nekādas okupācijas. Tagad jābūt lojāliem valstij - jaunvarai. Tagad ir cits, bet arī sava veida režīms: vēl vairāk birokrātijas un uzraudzības.
 • 2
 • 2
demagogs
d
analfabētam TrollisJT - ja nesaproti, nelasi un vispār komentārs nebija domāts tev.
 • 1
 • 2
демагог
д
А вот насчет бесплатного всего напоминаю неуспевающим выпускникам русских школ, что труд в совке тоже был, по сути, бесплатным. Денег хватало только на порпитание. Совковый раб не смог бы от сторублевой зарплаты платить по коммерческим ценам, если бы такие были. Автомобиль - неосуществимая мечта для многих. Качество жизни ун большинства - скотское. Я уже не говорую пр деревни в России, откуда ты сбежал. Цензура не пропускает, я повторяю.
 • 2
 • 2
TrollisJT
T
Mēģini taču reiz apjēgt, ka lielākā daļa LV iedzīvotāju kirilicu lasīt NESPĒJ. Ja Tu vēlies te kādu pārliecināt, raksti plašākai auditorijai, saprotamā valodā.
 • 2
 • 3
демагог
д
Австрийцы в 1938-ом тоже оккупации не чувствовали, даже ее приветствовали. И в начале операции Барбаросса тоже немцам кое-где цветы дарили, а в в созданной немцами - или с их разрешения - Локотской республике восхищались немецкой администрацией и организацией. Признал поражение, русский нацист?
 • 2
 • 2
TrollisJT
T
Nekāda ASV "izstāšanās no NATO" principā nav iespējama. Tramps var tik pat labi pateikt, ka viņš izstājas no Ziemeļamerikas.
80.līmeņa trollis
8
Realitātē bloks var to vai citu iemeslu dēļ izjukt, tāda iespēja nav pilnīgi izslēgta. Par izstāšanos no ASV - 1861. gadā 13 dienvidu štati, cenšoties saglabāt verdzību, izstājās no ASV un izveidoja Konfederāciju. Kad tiksi līdz klasēm, kur māca vēsturi, vēl daudz ko uzzināsi :D
 • 2
 • 0
Arta
A
Realitātē NATO par 70-80% ir ASV, tāpēc tas tiešām ir tas pats, kas teikt, ka ASV var izstāties no ASV.
 • 3
 • 0
80. līmeņa trollis
8
Kurš dabas likums aizliedz šo izstāšanos, demagog? Par kādreiz pastāvējušiem blokiem SEATO un CENTO esi dzirdējis? Kas ar tiem notika?
 • 2
 • 1
politiķu 11. bauslis
p
Tev nebūs tādus vārdus runāt, kas vēlāk pašam būs izmisīgi jānoliedz.
80. līmeņa trollis
8
ASV prezidenta izstrādājums, kā jau Žirinovska tipa politiķis, izmanto starptautiskus pasākumus saviem vēlētājiem domātam populisma šovam. ""Redz, bargais prezidents piedraudēja'', to redneks saprot. Starp citu, ASV konservatīvie ir vienmēr uzskatījuši, ka ASV ir jāuzņemas vadošā loma brīvās pasaules cīņā pret ienaidniekiem. Ja ASV prezidenta izstrādājums tā nedomā, tad viņš nav konservatīvais. Un vēl. Draudi izstāties no organizācijas nekādi neveicina partneru uzticību (kāda uzticība var būt ģimenē, kur viens partneris draud ar šķiršanos?) un, ja šādi draudi ir izteikti vienreiz un derējuši kā arguments, tos var atkārtot vēl un vēl.
:)
:
Vienkārši Tramps nav aizmirsis, kā šis ES liberastu purvs viņu gānīja un izsmēja kandidēšanas laikā, arī tagad turpina to pašu! Bet Tramps jau aizvēra mutes purvam savā ASV, tagad arī iekš ES pasusinās to purvu! :)
80. līmeņa trollis
8
Redzi, krievu nacist, ASV prezidents nav ne cars, ne dievs, bet vienkāršs ierēdnis un viņa kritika, krievu nacist, pieder pie vārda brīvības. Nevienu tavs fašista izstrādājums nav aizvēris ne Eiropā, ne Amerikā, bet NATO samitā vispār netika apskatīta vārda brīvība vai tās atcelšana un šie jautājumi nemaz nav NATO kompetencē. Steidzīgi reformēt krievu skolas, lai neturpina ražot analfabētus un nesekmīgos! Cenzūras brīnums ''Pēc veiksmīgas verifikācijas komentārs ir, bet nav pievienots'', komentāru atkārtoju! Cenzūra ir fašisms!
 • 3
 • 4
Ass
A
Tramps jau uzmeta ES palaižot sankcijas uz metālu (tas tik sākums).Baigi labie sabiedrotie ar sankcijām viens pret otru.Asv izstāšanās no NATO latviešos var radīt panikas un histērijas lēkmes.
:)
:
"Tramps nav taupījis nesaudzīgus vārdus" - tātad teicis bija, bet tā jau viņa ierastā maniere vest pārrunas ar tiem, ko viņš uzskata par vasaļiem (un ne bez pamata)! :)
melnais pīārists
m
Teiktajam ir jābūt tik skaidram, lai patvaļīgas interpretācijas būtu pilnīgi izslēgtas. Arī tad runātājs nav pasargāts no apmelojumiem, bet viņš varēs pierādīt, ko ir teicis, ko nav un ko citi piemelojuši klāt. Atkal brīnumi ar komentāra pievienošanu, komentārs tiek atkārtots.
 • 0
 • 0
geido
g
nav neviena apstiprinājuma vai ieraksta, ka viņš ko tādu būtu teicis - savukārt šādi ir interpretēts viņa teksts, ka viņš varētu izstāties no NATO bez kongresa mandāt to darīt.
 • 2
 • 0
:)
:
Divu saimnieku vergs-pastaldaunis gan izliekās, ka ir brīvs un neatkarīgs? :) Brīvs no naudas un sociālām garantijam un neatkarīgs - jo no viņa nekas nav atkarīgs! :)))))
 • 2
 • 2
redz>:)
r
Osvoboditeliem visa pasaule, kas nekalpo Kremlim ir kāda vasaļi...Tas viņiem iepotēts no bolseviku laikiem.
 • 2
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai jūsu spēkrats ir cietis bedraino Rīgas ielu dēļ?

Kopā nobalsojuši: 264

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits