Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda
Ministriem nav izdevies panākt solījumus no citām valstīm piedalīties imigrantu pārdales shēmā

ES nevienojas par kvotu sistēmu Vidusjūrā uzņemto imigrantu pārdalei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
interesanti
i
kāpēc briselglobālistu īpašumā esošā leta neko nesaka par Latvijas pakaļskrējēju nostāju šo nelegālo robežpārkāpēju jautājumā?
aha
a
tie nav imigranti, bet nelikumīgi robežpārkāpēji, un pret tiem ir attiecīgi jāizturas!
Def
D
Eiropai nav nekādi imigranti,piedevām vēl nelegāli,jāuzņem!!!! Robežas ir jāsargā nevis jācīnās par to kurš viņus uzņems!!!! Jācīnās ir lai visus tos klaidoņu barus ātrāk izmest no eiropas un visus tā saucamos glābējkuģus ātrāk noslīcinātu!!! NĒ imigrantu varzām eiropā !!!!!!!
kas vieno?
k
Ja valstīm ir kopīgs mērķis - aizsargāt savas robežas, lai neviens iekļūtu nelegāli to teritorijā, tad valstīm nav nekādu problēmu vienoties par to. Ja valstīm ir kopīgs mērķis - izraidīt tos imigrantus, kuri tomēr ir iekļuvuši to teritorijā, tad protams, ka visas valstis kopā var sadarboties, lai ar vienu lidmašīnu izraidītu visus imigrantus, lai katrai valstij nebūtu jāīrē atsevišķa lidmašīna trīs imigrantu izraidīšanai. Vienoties VAR tikai tad, kad vairākas valstis grib darīt vienu un to pašu un kopā to darīt ir vieglāk. Vienoties NAV iespējams, ja kāda valsts grib uzspiest citai valstij savu gribu.
pareizā metode
p
Jāizmanto Makrona metode. Neviens dzelteno vestu protestētājs vēl nav iekļuvis prezidenta pils teritorijā. Ja šo metodi izmantot robežu aizsardzībai, tad arī neviens imigrants nespēs iekļūt Eiropas teritorijā.
acīmredzamais
a
Vienošanās tiks panākta tikai tad, kad viņi nāks pie prāta, ka nevienai valstij nav jāņem neviens nelegāls imigrants, bet visām kopā ir jāizraida visi nelegālie imigranti.
Vera
V
Vacija, Francija, Italija ir drauds ES pastavesanai. Loti labi, ka ES valstis neatbalsta Vacijas, Italijas, Maltas, Francijas teroristus, kuru del no ES izstajas Lielbritanija.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Migranti nemigrē uz "citām valstīm" !!!!!!!!!!!!! Migranti migrē uz pārtikušām valstīm, kur var dzīvot no pabalstiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Varmācīgi pārdalīt migrantus uz citām valstīm - tas ir cilvēktiesību pārkāpums!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jūs taču nesūtīsiet cilvēku uz Liepāju, ja tas ir braucis uz Rīgu!!!!!!!!!!!!!!!
ļuļa
ļ
no āfrikas grib izceļot apmēram puse iedzīvotāju, no tādas valsts kā mali pat 70%. sievietes vidējā auglība āfrikā ir 5-6 bērni uz sievieti. tātad tuvākajā laikā izceļot gribošo skaits tikai palielināsies. piedodiet, eiropai ko, visa āfrika jāuzņem? ja viņi jedz tikai vairoties kā truši, nedomājot ne par pieejamajiem resursiem, ne izglītību un vispār ne par ko citu, lai tak sprāgst nost badā. eiropa tāpat visām tām valstīm palīdz finansiāli, nu nav mums jāuzņem pilna eiropa ar strādāt negribošiem melnajiem.
.
.
ES ir jāsāk sargāt savas ārējās robežas, nevis jāturpina nodarboties ar cilvēku kontrabandu īpaši lielos apmēros!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits