Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Francijas pilsētās notiks demonstrācijas pret antisemītismu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
skats no malas 3
s
... Nu tagad mēģina ekspluatēt antisemītismu. Kameru priekšā kāds skaļi aizvaino Francijā pazīstamu ebreju. Kameras kā vienmēr “tīri nejauši” ir tieši tur, kur vajag – kur aplaupa veikalu, kur kāds kādā šķērsielā kādu aizvaino (bet nekad nav tur, kur mierīgi protestē desmitiem tūkstošus protestētāju). Un televīzija vairs nerunā par protestiem, runā tikai par antisemītismu, cenšoties to uzkarināt protestētājiem. Ja sauklis “franči - makronofobi” nepalīdz, varbūt sauklis “antisemīti” palīdzēs? Un kāds būs nākamais “krīzes menedžeru” sauklis, lai mēģinātu glābt ierindnieku Makronu? Par situācijas smagumu dažreiz liecina TV ekspertu nejauši pateiktie vārdi – “decembra sākumā situācija bija tik katastrofāla, ka varēja izcelties pilsoņu karš”. Vārds “pilsoņu” gan nav īstā vietā, tas drīzāk būtu “prezidentāls karš”, dekoratīvā Jupitera karš ar tautu.
skats no malas 2
s
… Tad tika nolemts rīkot demonstrāciju Makrona atbalstam. Gatavoja mēnesi, bet atbalsts bija tik zems, ka nācās pat pārcelt uz vēlāku laiku. Un franči šo cirku tā arī uztvēruši – cirks. Tad tika sāktas “Lielās debates” – Makrons braukā pa Franciju, satiek sev lojālus pašvaldību vadītājus milzīgu policijas spēku aizsardzībā. Ja Makrona runu (paceļot minimālo algu) skatījās 23 miljoni franču, tad pirmo debati skatījās vien 1,2 miljoni, bet turpmākās debates neskatās gandrīz neviens. Franči to uztver kā pirmsvēlēšanu kampaņu pirms Eiroparlamenta vēlēšanām par nodokļu maksātāju naudu. Tad pēkšņi sāka strauji pieaugt policijas ievainoto un sakropļoto protestētāju skaits (ar lodi izsista acs, ar sprādzienu norauta plauksta). Laikam kāds gribēja protestētājus iebiedēt šādā veidā. Bet franči ir sākuši protestēt pret policijas vardarbību. Pat ES ir nosodījusi demonstrantu kropļošanu. ...
skats no malas 1
s
Tas ir tikai kārtējais mēģinājums glābt ierindnieku Makronu. Visi Francijas (un ne tikai Francijas) “krīzes menedžeri” jau trīs mēnešus mēģina apturēt protestus pret Makronu. Sākumā uzsvars tika likts uz vardarbību: demolētāji tika laisti demonstrāciju vietās un filmēti tuvplānā netraucēti aplaupām veikalus. Cerēja, ka šāda vardarbība var mazināt franču atbalstu protestiem. Nepalīdzēja, franču nepatika pret Makronu pieaugusi vēl vairāk. Tad tika izgudrots jauns termins “makronofobija” pēc analoģijas ar ksenofobiju, homofobiju, islāmofobiju. Cerēja, ka franči nokautrēsies un negribēs būt “fobi”. Nepalīdzēja, rezultāts bija pretējais – nepatika pāraugusi naidā pret Makronu, 84% franču atbalstīja protestus. Makrons bija spiests atcelt degvielas nodokļa celšanu, elektroenerģijas nodokļa (franču OIK) celšanu, gāzes nodokļa celšanu un palielināt minimālo algu par 100 eiro. Nepalīdzēja. Franči bija apņēmības pilni turpināt. ...
bet
b
"Tikmēr prezidents Emanuels Makrons nepievienosies protestētājiem" Viņš taču baidās no savas tautas, pat ar pieckārtīgo apsardzi baidās.
jautājums
j
"lietu ministre Natalī Luazo, norādot, ka jācīnās pret "lepru, kas pārņem Eiropu"." Kāpēc viņa neslēdz robežu, lai nelaistu lepru iekšā? Lūk, Orbāns robežu ir uzbūvējis, un tai pāri netiek ne Natalī Luazo lepra, ne Āfrikas cūku mēris.
komunistu+islamistu lepra
k
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6722749/Labour-veteran-Joan-Ryan-eighth-MP-quit-party.html
  • 0
  • 0
Scorseze
S
Tas viss sāk vienkārši apnikt. Jāsaka tāpat kā parastie latvieši atbild krieviem: "ja jums kas nepatik brauciet uz savu valsti atpakaļ"! Šī ņemšanās ar to "antisemītismu" jau ir līdz vēmienam, ja kāds latvietis dabūs pa galvu kādā tumšā nostūrī, tas būs huļigānisms, taču ja dabūs kāds žīds, tas uzreiz būs antisemītisms. Kas devis tiesības šai tautelei sevi pasludināt par augstāku kastu? Sāk jau likties, ka ja neesi ebrejs vai pederasts, tad neesi pilnvērtīgs cilvēks!
Jautājums
J
JA nevar zināt kam taisnība.Tikai viens ka visas tautas latvieši,krievi,franči, acigani,ebreju,afrikani,arābu ķīniešu ir tautas un ne vienam nav tiesības savu tautibu pacelt augstāk nekā citu taututibu. Tas ir pirmais bauslis demokrātijai.
  • 0
  • 0
Socialogs
S
Ja kas, tad zidiem ir japienem realitate un ta ir, ka zidu asinsbrali arabi, kuri ir tie pasi zidi tikai ar citu relegiju vienmer cinisies ar zidiem, tapec zidiem ir jamaina sava atieksme pret saviem sugas /asinsbralie arabiem un tad iestasies miers.
Garni
G
Ko tie zidi var nemties ar savu izdomato antisemitismu? Zidiem ir sava valsts Zidija, brauciet uz turieni un dzivojiet. Izskatas, ka sis zidu pasakas par antisimitismu ir ar vienu merki, santazet un terorizet citas nacijas un izspiest no tam ienesigus amatus zidiem un naudu, jo holokausta cieteji jau sen ir izlirusi. Ka to saprast, ka zidi it ka ir cietusi no vaciesiem, tacu, uz sodienu sidi ir apsedusi Vaciju, Berline izperk kvartalus, kurus okupe zidi. Ka visu to lai izprot un saprot ?
welcomists
w
Par "lepru, kas pārņem Eiropu" atbild Merkele.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atzīmēs pusgadsimtu kopš izkāpšanas uz Mēness(11)

ASV šī nedēļa aizrit nozīmīgas gadadienas zīmē. Sestdien apritēs 50 gadu, kopš cilvēki pirmo reizi spēra soli uz Mēness. ASV kosmiskā misija bija fantastisks sasniegums ne tikai amerikāņiem, b...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits