Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Labējie AfD piedraud ar Dexit - Vācijas izstāšanos no ES

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Čekistsantikomunists>bet
Č
Tu uzrādi Briseles tieksmi uzspiest variantu "A", bet es aicinu pavērot cik daudz "variantu" mums uzspiež pašu bāleliņi, lai pazīmētos Briseles priekšā. Tipa - neko jēdzīgu paveikt un izmainīt mēs tāpat nespējam... vismaz ko aizliegsim, lai nodemonstrētu savu aktivitāti! Šai sakarā es mazliet brīnos , ka latvju lielie regulētāji nav paspējuši pilnībā aizliegt dīzeļ dzinējus automašīnām. Mēs būtu pirmie Eiropā! Kāds reibinošs panākums!
kopš 2004. gada - lejupslīde
k
Tikt ārā no ES. Kaut nu izdotos vāciešiem un frančiem! Visas lielākās, nopietnās negācijas, kas nākušas pār mūsu valsti, labklājību - ne pret vienu no tām ES nav iebildusi. ES ir piesegs tam, lai tā saucamie "valdošie spēku" arvien vairāk atļauties darīt to, kas tiem iepatīkas. Tie jau tagad darbojas kā nežēlīga, faktiski firma, ar savu pīāru (pašreklāmu), kas moderniem līdzekļiem spēj attaisnot jebko, valdošie spēki nedarbojas kā kopīga organizācija, kam ir vienkārša un tieša saikne ar tautas vajadzībām.
Krējums Saldais
K
Normāli. Vācija pilnīgi mierīgi var iztikt pati ar sevi. A Latvija var? :)
jomajo
j
Kad būs Latexit?
doičits
d
Es piekrītu, ka ES parlaments nedrīkst iejaukties dalībvalstu iekšējās lietās (kā, piem. imigrantu pieņemšana vai nepieņemšana).
bet
b
Ja kādā jautājumā ir iespējams risinājums A vai risinājums B, un Eiropas Savienība izvēlas un padara par obligātu visiem risinājumu A, bet vismaz vienā dalībvalstī tautas vairākums grib risinājumu B, tad sanāk, ka šajā valstī tautas gribai nav nekādas nozīmes, tauta vairs neko neizlemj, bet ir spiesta pakļauties svešai gribai.
Ps
P
Kāda sveša,tur taču sēž savējie.
 • 0
 • 0
dabiski
d
"Viena no AfD prasībām ir Eiropas Parlamenta kā likumdevēja atcelšana. "Mēs uzskatām, ka ekskluzīvām tiesībām izdot likumus jābūt atsevišķu valstu rokās"" Bet dabiski, demokrātijā tautu pārstāv savas valsts parlaments. Nedrīkst būt parlaments savienībai, jo savienībai nav savas tautas, savienība ir līgums, līgumam nevar būt parlamenta.
Pravietisnejaukais > dabiski
P
Vai esi lasījis tekstu - "nedaudz rauga saraudzē VISU mīklu"? Regulējama caureja arī nav iespējama, tāpat nav iespējams, ka institūcijas zaudētu tieksmi sagrābt vairāk varas.
 • 4
 • 0
dabiski
d
"Mums nevajag likvidēt ES, bet atgriezt to pie bloka saprātīgās pamatidejas"
 • 9
 • 5
jaunā grāmata
j
Un re, ko esot teicis Makrons vienam savam sabiedrotajam nākamajā dienā pēc Makrona ievēlēšanas prezidenta amatā: « Si ça se passe mal je terminerai plus bas que François Hollande, si je finis mon mandat... » ("Ja tas ies slikti, es beigšu zemākā līmenī nekā Olands, ja vispār beigšu savu mandātu...")
Irlielāmērāticams> johaidi
I
ka tie ir indivīdi, kam nepieciešama māte... visu mūžu. Un viņu ir pulka vairāk, nekā spējam iztēloties.
 • 3
 • 0
johaidi
j
Kurš cilvēks apprec sievu savas mātes vecumā?
 • 6
 • 4
grāmatai
g
Tas ir kārtējais reklāmistu un piāristu mēģinājums atmazgāt Makronu. Kad vairs nekas nepalīdz, tiek radīts mesijas un upurjēra tēls, ka lūk, viņš jau sākumā visu zināja un tomēr bija tik drosmīgs, lai mēģinātu to īstenot. Īstenībā, cilvēki iet mazgāties dušā pēc Makrona runu noklausīšanas. Neviens cits politiķis nebija izraisījis šādu naidu pret sevi.
 • 9
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits