Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Vaidere kā izaicinājumu min Itālijas iekšpolitiku, EP vēlēšanas un ES daudzgadu budžetu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Toms
T
Si kretinene, politiska prostituta Vaidere butu klusejusi. Viena reti pretiga, alkatiga, varaskara kuce. Tauta par so matiti saka: tuksa muca talu skan un pretigi smird...
konstatēts urla
k
.
 • 1
 • 1
NAV VIENALGA
N
Tas saucas - Vaidere sāk savu EP vēlēšanu kampaņu!
Īstais izaicinājums
Ī
ES īstais izaicinājums ir Briseles tehnokrātu parazītiskais dzīves veids uz ES nodokļu maksātāju rēķina, un ES Komisāru alga, kas tādam kā Valdim Dombrovskim ir oficāli 278 000 gadā. Nav brīnums, ka viņš izmantoja Zolitūdes traģēdiju, lai aizkrietu uz Briseli. http://www.politico.eu/wp-content/uploads/2015/02/Commission-companion-full.pdf
Neslāvs
N
Komunistu okupācijas režīma kalpone un čekas informatore ļoti grib saglabāt silto vietiņu Briselē un turpināt Krievijas interesēs destabilizēt Eiropas politisko situāciju.
demokrātija
d
Izskatās, ka izaicinājums būs nevis Itālijas iekšpolitika, bet gan Francijas iekšpolitika. Itāļi nekad revolūcijas nav rīkojuši, bet franči ir rīkojuši gan.
demokrātija
d
Francijas Ekonomikas, sociālo un vides lietu padome bija sarīkojusi internetā aptauju, lai noskaidrotu, kādus jautājumus Francijas pilsoņi gribētu izlemt referendumā. Visvairāk balsu ir iniciatīvai par geju laulību likuma atcelšanu. Visatbalstītāko iniciatīvu vidū ir arī iniciatīva par subsīdiju atcelšanu zaļajai enerģijai, par "baltā balsojuma" ņemšanu vērā, aprēķinot vēlēšanu rezultātus, un protams par to, lai atjaunotu tautai tiesības ierosināt referendumu par jebkuru jautājumu.
cese
c
Pilsoņu iniciatīva par "baltā balsojuma" atzīšanu. Ja 50% vēlētāju nobalsotu ar tukšo aploksni, vēlēšanas būtu jārīko no jauna. Šāds balsojums, piemēram, nebūtu ļāvis ievēlēt Makronu 2017.gadā, jo daudzi balsoja par Makronu nevis tāpēc, ka viņi viņu atbalstītu, bet gan tāpēc, ka negribēja Lepenu. Ja būtu "baltais balsojums", viņi varētu balsot pret abiem, un tad netiktu ievēlēts neviens un tiktu rīkotas jaunas vēlēšanas. https://participez.lecese.fr/projects/avec-ou-sans-gilet-jaune-citoyennes-et-citoyens-exprimez-vous/collect/depot/proposals/reconnaissance-et-prise-en-compte-du-vote-blanc
 • 6
 • 2
cese
c
Pilsoņu iniciatīva, lai ieviestu nodokli lidmašīnu un kuģu degvielai: https://participez.lecese.fr/projects/avec-ou-sans-gilet-jaune-citoyennes-et-citoyens-exprimez-vous/collect/depot/proposals/taxer-le-kerosene-des-avions-et-le-fioul-lourd-des-cargos-et-porte-containers
 • 2
 • 2
cese
c
Pilsoņu iniciatīva, kas prasa, lai valdības izstrādātai Bioētikas likums, ko plānots pieņemt 2019.gadā, tiktu nodots referendumam: https://participez.lecese.fr/projects/avec-ou-sans-gilet-jaune-citoyennes-et-citoyens-exprimez-vous/collect/depot/proposals/pour-un-referendum-dinititiave-citoyenne-ric-sur-le-projet-de-loi-bioethique
 • 3
 • 2
cese
c
Pilsoņu iniciatīva, lai aizliegtu surogātmāšu izmantošanu un kriminalizētu arī tos, kas to dara ārzemēs: https://participez.lecese.fr/projects/avec-ou-sans-gilet-jaune-citoyennes-et-citoyens-exprimez-vous/collect/depot/proposals/abolition-universelle-de-la-gpa
 • 2
 • 2
cese
c
Pilsoņu iniciatīva par geju laulību likuma atcelšanu: https://participez.lecese.fr/projects/avec-ou-sans-gilet-jaune-citoyennes-et-citoyens-exprimez-vous/collect/depot/proposals/abrogation-de-la-loi-taubira
 • 2
 • 2
jautājums
j
Nu, un ja Itālijas tauta nolems izstāties no ES, kas tur ir slikts? Briti ir izstājušies. Kāpēc itāļiem nebūtu šādu tiesību? Itāļi izvēlas to, kas viņiem ir labāks. Kā vispār var pārmest kādai tautai, ka tā īsteno savas pašnoteikšanās tiesības?
ede
e
...it īpaši tāpēc, ka jau gadiem itāļi runā par to, ka dzīve līdz ar eiro ieviešanu ir daudzkārt pasliktinājusies,- vienkāršiem ļaudīm nav nekādu cerību par nākotnes perspektīvām, nekādas drošibas sajūtas.. Jaunie ļaudis ar nožēlu atzīst, ka viņu paaudze dzīvo sliktāk nekā viņu vecāku paaudze, pie tam, atzīst, ka bez vecāku finansiālā atbalsta vispār nezinātu ko iesākt. Daudzi vai nu dzīvo pie vecākiem, vai arī tikai ar vecāku atbalstu var tikt pie savām mājām, lai vispār varētu veidot ģimeni.
 • 4
 • 1
atbilde
a
Vaidere kā komunistiskās partijas un PSRS okupācijas režīma darbone no visas sirds ienīst tautu pašnoteikšanās tiesības. Savulaik visi interfrontisti naidā brēca, ka Latvija grasījās izstāties no PSRS. Tagad viņi to dara attiecībā uz ES. Sākotnēji ideja par ES bija lieliska, bet tad šeit pie varas salīda visādi komunistu atraugas kā Vaidere, Kalniete, Dombrovskis un izķēmoja no ES kārtējo PSRS. Briti to saprata pirmie tāpec arī Brexit.
 • 8
 • 4
Andris
A
Ja paveiksies, ES vēlēšanas varēs atrisināt dažas problēmas. Kaut arī Eiroparlamentam ir maz tiesību, tas tomēr varētu nobloķēt ES rīcībspēju. Nebūtu iespējams ievēlēt Eirokomisiju. ES iestāžu rīcība tiktu pilnībā paralizēta. Vienīgais risinājums, lai izietu no šāda strupceļa, būtu atcelt visus ES līgumus un to vietā noslēgt citus, sapratīgākus, kas būtu balstīti Eiropas tautu interesēs nevis dažu ideologu utopijās.
mg
m
Ir jābūt alternatīvi apdāvinātam, lai šito pensionāri ievēlētu uz vēl 5 gadiem Eiropas Parlamentā. Aplamātajai Grigulei ir daudz, daudz vairāk saprašanas un prāta par šito veco fizkultūrnieci.
citāts
c
"Personīgi esmu gandarīta, ka Latvijai piešķirti 17,7 miljonus eiro saistībā ar plūdu seku likvidēšanu" Jā, padomju okupācijas laikā bija cilvēki, kas brauca uz Maskavu izlūgties naudu. Laikam viņi joprojām ir palikuši pie varas.
citāts
c
"jāturpina arī ES Vienotā digitālā tirgus izveide. No tā, cik prasmīgi šo jomu izdosies sakārtot, būs atkarīga ES iedzīvotāju labklājība, minēja deputāte" Vai nu mediji ir izkropļojuši viņas vārdus, vai arī viņai ir problēmas ar prātiņu. Aizstāt labklājību ar digitālo tirgu ir jāmāk.
citāts
c
"svarīga būs ES daudzgadu budžeta sastādīšana, proti, cik tas ļaus risināt drošības un migrācijas jautājumus". Aizliegt imigrāciju var bez jebkāda budžeta. Tieši otrādi, likvidējot imigrantiem domāto budžetu, imigranti drīz paši aizmuks.
citāts
c
"Ir svarīgi, lai mēs novērstu iejaukšanos iekšējās lietās un atmaskotu viltus ziņas," piebilda Vaidere. Kuras tad ir tās viltus ziņas, no kurām tā baidās Vaidere? Vai viltus ziņas, ka eglēm ir oranžas skujas? Katrā valstī cilvēki zina par stāvokli savā valstī, līdz ar to viltus ziņas nespēj viņus ietekmēt. Ziņas no citām valstīm maz interesē cilvēkus un nekādi neietekmē viņu izvēli vēlēšanās. Par ko tad ir uztraukums?
rūgtā patiesība
r
Viņas abas ar Kalnieti visā nopietnībā aicināja Eiropas Parlamentu veidot savu propagandu, ar ko stāties pretī Krievijas propagandai. It kā propagandu varētu apkarot ar pretpropagandu. Cik man zināms, tas līdz šim nevienam nav izdevies.
 • 6
 • 1
Kārklu vācietis
K
Vaidere grib novērst iejaukšanos Krievijas iekšējās lietās,un ziņās par Krieviju pieminēt arī pozitīvo,kas tur notiek.Cik miljonus eiro vairāk Latvijas zemnieki saņemtu,ja to Eiropas atbalsta maksājumi būtu nevis mazākie,bet vidējā līmenī?
 • 5
 • 1
citāts
c
"viens no ES izaicinājumiem šogad būs Itālija, jo tās valdība savu budžetu vēl nav sabalansējusi". Itālijas deficīts ir 2%, ES pieļaujamais deficīts ir 3%, Francijas deficīts ir ap 3,7% (iespējams, ka būs lielāks). Un izaicinājums ir … Itālija.
ļuļa
ļ
kas vainas itālijas iekšpolitikai? budžeta deficīts 2,04% nepatīk? nu un kāpēc tad vaidere nesatraucas par franciju, kam plānoti veseli 3%??? vai tikai ne tāpēc, ka itālija ir ievēlējusi valdību, kas rūpējas par itāliju un ir pret imigrāciju, kamēr francijas makarons ir globālistu svētā govs un drīkst darīt visu, ko grib?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Globālā pandēmija videi izdevīga tikai īstermiņā(6)

Jaunā koronavīrusa (SARS-CoV-2) izraisītās globālās pandēmijas apturēšanas pasākumi ir teju vai iesaldējuši globālo ekonomiku. Ražošanas un satiksmes plūsmas ierobežošanas dēļ daudzās pasaules val...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits