Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Inese Vaidere

Vaidere ievēlēta par Eiropas Parlamentārās asociācijas viceprezidenti

Ceturtdien, 24. oktobrī, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (JV) Eiropas Parlamentārās asociācijas ģenerālajā asamblejā ievēlēta par asociācijas viceprezidenti, informēja Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Vaidere EP darbosies Ekonomikas un Vides komitejās

Eiroparlamentāriete Inese Vaidere (JV) Eiropas Parlamentā (EP) iecerējusi darboties Ekonomikas un monetāro jautājumu, kā arī Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejās.

Vaidere: Eiropas Komisijai Baltijas valstu pārstāvība ES ir ļoti nozīmīga

Tas, ka Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers savā ikgadējā runā par stāvokli Eiropas Savienībā (ES) pieminēja arī Baltijas valstis, nozīmē, ka EK Baltijas valstu pārstāvība ES ir ļoti nozīmīga, aģentūrai LETA sacīja EP deputāte Inese Vaidere (Vienotība).

Vaidere: Plūdu radīto zaudējumu novēršanai varētu būt pieejams ES atbalsts

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (Vienotība) aicina attiecīgās Latvijas ministrijas aplēst plūdu nodarītos zaudējumus valsts reģioniem un apsvērt, vai šo zaudējumu segšanai nebūtu lietderīgi izmantot Eiropas Solidaritātes fonda līdzekļus, aģentūru LETA informēja deputātes birojā.

Meļņiks: Deputāte, padomā. Divreiz!

Aizvadītajā nedēļā šokēja eiroparlamentāriete Inese Vaidere, intervijā Latvijas Radio paužot, ka Grieķija, iespējams, apzināti ielaiž vairāk bēgļu Rietumeiropā, un it īpaši Vācijā, tādējādi neviļus atriebjoties par tai pērn uzspiesto taupības politiku.

Vaidere pieļauj, ka Grieķiju uz laiku varētu izslēgt no Šengenas zonas

"Grieķija kārtējo reizi pierādījusi, ka nespēj pildīt savus Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts pienākumus, šoreiz - nekontrolējot migrācijas plūsmu no Turcijas," paudusi Eiropas Parlamenta Budžeta komitejas deputāte Inese Vaidere (Vienotība).Jāatgādina, ka Eiropas Komisija Grieķijai šonedēļ pārmeta nevērīgu izturēšanos pret Eiropas Savienības ārējo robežu kontroli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide