Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Inese Vaidere

TIEŠRAIDE: Junior Achievement Unlocked 2020. Saruna ar Inesi Vaideri

Trīs vakarus portāls Diena.lv piedāvā skatīties tiešraidē sarunas par būtisko - biznesu, politiku, sabiedriskām norisēm. Politikas un ekonomikas prioritātes - vai un kā iespējams tās savienot? Par to šodien, 5.augustā, plkst. 19.00 saruna ar Prof. Dr. oec. Inesi Vaideri, Eiroparlamenta deputāti, Eiropas Enerģētikas foruma finanšu direktori.

Vaidere ievēlēta par Eiropas Parlamentārās asociācijas viceprezidenti

Ceturtdien, 24. oktobrī, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere (JV) Eiropas Parlamentārās asociācijas ģenerālajā asamblejā ievēlēta par asociācijas viceprezidenti, informēja Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Vaidere EP darbosies Ekonomikas un Vides komitejās

Eiroparlamentāriete Inese Vaidere (JV) Eiropas Parlamentā (EP) iecerējusi darboties Ekonomikas un monetāro jautājumu, kā arī Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komitejās.

Vaidere būtu gatava turpināt darbu Eiropas Parlamentā

Eiropas Parlamentā (EP) vēlēšanās Jaunās Vienotības (JV) sarakstā pirmā aiz strīpas palikusī Inese Vaidere būtu gatava turpināt darbu EP, ja viņas partijas biedrs Valdis Dombrovskis atkārtoti kļūtu par Eiropas Komisijas komisāru, bet pretējā gadījumā jau apzinājusi nodarbošanās iespējas, izriet no politiķes sacītā aģentūrai LETA.

Vaidere vērsusies pie drošībniekiem saistībā ar Ždanokas izteikumiem

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (Jaunā Vienotība) vērsusies Valsts drošības dienestā par bijušās eiroparlamentārietes Tatjanas Ždanokas izteikumiem Latvijas Krievu savienības rīkotā diskusijā EP Politiskā vajāšana Baltijas valstīs, aģentūru LETA informēja Eiropas Tautas partijas grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Vaidere: Eiropas Komisijai Baltijas valstu pārstāvība ES ir ļoti nozīmīga

Tas, ka Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers savā ikgadējā runā par stāvokli Eiropas Savienībā (ES) pieminēja arī Baltijas valstis, nozīmē, ka EK Baltijas valstu pārstāvība ES ir ļoti nozīmīga, aģentūrai LETA sacīja EP deputāte Inese Vaidere (Vienotība).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide