Laika ziņas
Šodien
Migla

Vides aktīvisti protestē Londonas Sitijas lidostā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais
P
Ir saprotams, kāpēc cilvēki tik ātri uzķeras uz dēmoniskajiem aicinājumiem pielūgt dabu (radību) patiesā Radītāja vietā. Bet nav saprotams, kāpēc valdības izdabā sektantiskiem fanātiķiem. Aklie akliem rāda ceļu!
rekur
r
Kopš pirmdienas notiek vides aktīvistu demonstrācijas Londonā. Britu policija darbojās aktīvi Pirms demonsrāciju sākuma preventīvi tika apcietināti apm 200 vides aktīvisti un veiktas kratīšanas 200 dzīvokļos, tos uzlaužot. Demonstrāciju laikā apcietināti 500 cilvēki. Visi apcietinātie ievietoti cietumā.
>:-)
&
Kādu piektdienu, arī mēs rīkojam grētas stila akciju. Iznesam ārā ledusskapjus un saldētavas , atstājam vaļā durvis, lai samazinātu "globālo sasilšanu" :D Vēlams, naidā sašķiebtu ģīmi vēl nobļauties: pret sasilšanu !
ļuļa
ļ
kāpēc diena teroristus un likumpārkāpējus sauc par aktīvistiem? ai, aizmirsu, mēnessejas grietas pielūdzēji, jaunās reliģijas grietiānisma kalpotāji ir svēti un neaizskarami, lai ko viņi arī nedarītu. pat ja apdraud citu veselību un varbūt dzīvību, kā šajā gadījumā.
Aktīvistu motto
A
Iepūtiet mums! Darīsim, ko brigadieris liks! https://youtu.be/UXZRBJYX__E
  • 2
  • 0
Scorseze
S
Šis idiotisms ar "klimata pārmaiņām" vēršas plašumā. Šajā sakarā uzdodiet sev vairākus jautājumus. Pirmais varētu būt jautājums, kas bija vainīgs pie ieprikšējām klimata pārmaiņām uz zemeslodes, kad gāja bojā, piemēram, mamuti? Otrais jautājums būtu par šo pasākumu jēgu un morāli, jo ja tiešām šīs "klimata pārmaiņas" būtu atkarīgas no mūsu darbības un tās tiešām būtu tik "nāvējošas" mūsu planētai, kapēc tās neaizliedz ar likumu tāpat kā piemēram slepkavības. Pēc šīs analoģijas iznāk, ka slepkavot var, tikai par to ir jāmaksā?!:):):) Droši varu pateikt vienu, ja pēkšņi cilvēcei vajadzētu izmainīt klimatu uz zemes par pus grādu, viņa to nespētu, nekad (izņēmot atomkara gadījumu), tā ir elementārā fizika.
ļuļa
ļ
grietiānisma piekritējus loģiski argumenti neinteresē. tāpat viņus neinteresē fakts, ka šobrīd mēs atrodamies ledus laikmeta beigu posmā, un ka ja jau beigu posms, tad ir gaidāma sasilšana un polu nokušana. un starp citu, poli pārklāti ar ledu bijuši vairākus periodus zemes vēsturē, bet lielāko daļu no mūsu planētas eksistences tie ir bijuši brīvi no ledus.
  • 10
  • 0
>:-)
&
Aptaurēto zaļplānprātiņu, "Mana cīņa" (vācu: Mein Kampf), pret vējdzirnavām :D
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Uz tādiem ir jāšauj ar kaujas patronām!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Koronavīruss bīstamāks etniskajām minoritātēm(23)

Jaunākie veselības uzraugu dati no Lielbritānijas un ASV liecina, ka koronavīruss (SARS-CoV-2), kas pasaulē ir inficējis vairāk nekā sešus miljonus un nonāvējis teju 400 tūkstošus cilvēku, ir ī...

ASV tūkstošiem cilvēku pulcējas miermīlīgos protestos(12)

ASV, kur kopš pagājušās nedēļas nerimst protesti, ko sākotnēji izraisīja sašutums par Mineapolē policijas aizturētā afroamerikāņa Džordža Floida nāvi, bet kas daudzviet pārauguši sen nepieredzētā iel...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits