Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Protesti

Meža nozare apvieno spēkus un 5. martā rīkos protestu pie Ministru kabineta

Vēršot uzmanību uz ilgstoši ignorētajām problēmām, kas skar Latvijas mežu īpašniekus un visus meža nozarē strādājošos, meža nozare 5. martā rīkos protesta akciju pie Ministru kabineta. Nozare saskaras ar netaisnīgu attieksmi gan Latvijas, gan Eiropas līmenī. Viens no sāpīgākajiem jautājumiem ir par kompensācijām mežu īpašniekiem, kuru meža zemes tiek nodotas dabas aizsardzībai.

Francijas lauksaimnieki atsāk protestus

Francijas lauksaimnieki trešdien atsākuši protestus dažas dienas pirms nacionālās lauksaimniecības izstādes, līdz kuras sākumam viņi cer sagaidīt no valdības savu prasību izpildi.

Polijas un Spānijas lauksaimnieki protestē pret ES politiku un konkurenci

Protestējot pret lauksaimniecības produkcijas importu no Ukrainas, Polijas lauksaimnieki piektdien nobloķējuši robežkontroles punktus ar Ukrainu, un arī Spānijā lauksaimnieki protestēja pret, viņuprāt, negodīgu konkurenci, ražošanas izmaksu pieaugumu, peļņas samazināšanos un Eiropas Savienības (ES) politiku.

"Zemnieku saeima": Lauksaimnieku protesti pirmdien Rīgā vēl nebūs

Lauksaimnieku protesti pirmdien, 12.februārī, Rīgā vēl nebūs, bet tuvākās nedēļas būs izšķirošas, lai lemtu par lauksaimnieku nākamajiem soļiem, aģentūrai LETA sacīja biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide