Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Svētdiena, 25. februāris
Alma, Annemarija

Skolotāju apmācības programmā gatavos mūsdienīgas izglītības līderus Latvijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Augstas raudzes jaunā paaudze.
A
Latvija varētu uzspīdēt kā jauna, spoža zvaigzne visai Eiropai un pasaulei,un būt par augtu standartu zemi, un paraugu pārējām tautām un valstīm šai pasaulē. Latvijai,un tās nākotnei ir jāaudzina mūsu jaunā paaudze ne vien zināšanās,bet arī jāsagatavo mūsu jaunieši ar augstu cilvēcisko morāli ,bez kuras, zināšanas vien, nedos gaidītos rezultātus. Mūsu bērni un jaunieši jāmāca par augstiem Dieva dotiem standartiem ,un Viņa dotiem taisnības ,godprātības likumiem,kuri paceļ cilvēku jaunā cieņas ,patiesības ,gudrības un taisnības dimensijā. Dievs nav vakardienas Dievs,Dievs ir šodienas Dievs,un viņa gudrība un standarti ir augsti,un nekad nenoveco..Dievs saka,ka paklausība Dievam ,ir visas gudrības sākums.Mūsu jauniešiem ir jābūt gudriem visā,un jātur augstu arī Dieva dotais likums ,kā dvēseles ,gara un visa cilvēka morāles standarts un pamats visai cilvēka dzīvei.
Kā tad ........
K
Kā tad, mūsdienīgus! Manā laikā, kad Universitātē lekcijas sākās 8.45 un beidzās ap 17-iem - 18-iem, izņemot svētdienas, jo tad mācības nenotika, laikam tā īsti mūsdienīgai sagatavotībai, toreizdienīgai arī, nesagatavoja. Tad, kad mani dēli studēja Universitātē, kura jau no LVU bija kļuvusi par LU, lekcijas sākās gan no rīta puses, gan no pusdienlaika, bija dienas, kad lekciju ilgums bija ap pāris stundas, bija dienas, kad vispār nebija lekciju un ne vien svētdienas vispār bija brīvas, bet arī sestdienas. Vai tad varam gaidīt, ka būs vēl mūsdienīgāk? Jau šodien nav jābrīnās, ka mūsdienīgi apmācītie salaiž dēlī savā darbā tik vienkāršas lietas, ka nevar ne galu, ne malu sameklēt. Atbildības nav, jo nav jau soda. Agrāk tā nenotika - vismaz tik uzskatāmi tas tā nebija iespējams.
Volands
V
Jau vairāk ka 20 gadus turpinās ņirgāšanās par mūsu skolotajiem Viss tas ir ar konkrētu plānu , jo rietumiem ir svarīgi samazināt mūsu cilvēku izglītības līmeni un nomainīt ar saviem kadriem mūsu cilvēkus. Tas tiek darīts plānveidīgi! Izglītības līmenis jau ir samazinājies! Un tas turpina kristies! Vergiem jau nevajag zināšanas un pašapziņu! Tāds ir koncepts ! Un neizliksimies ka tas nenotiek!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Jaunumi

Vairāk Jaunumi