Rīgā +28 °C
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

BK Ventspils pārliecinoši zaudē Lietuvos Rytas BBL ceturtdaļfinālā

BK Ventspils piektdien Viļņā ar rezultātu 79:99 pārliecinoši piekāpās_ Lietuvos Rytas _komandai Baltijas basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla 1.spēlē. Mārtiņš Meiers ventspilnieku labā guva 16 punktus.

Vēl trīs minūtes pirms otrās ceturtdaļas beigām Ventspils zaudēja tikai ar 33:36, taču turpinājumā Lietuvos rytas veica izrāvienu un panāca izšķirošo pārsvaru 50:35, ko Latvijas klubam vairs nebija pa spēkam atspēlēt.

Rezultatīvākais Ventspils komandā ar 16 gūtajiem punktiem bija Mārtiņš Meiers, 13 punktus iekrāja Tods Ebernetijs, bet Sems Vilards guva 12 punktus.

Savukārt Lietuvos rytas rindās ar 19 punktiem izcēlās Renalds Seibutis, bet pa 16 punktiem pretinieku grozā sameta Mindaugs Katelīns un Jons Valančūns, kurš izcīnīja arī desmit atlēkušās bumbas.

Sērija ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām. Otrais mačs notiks 2.aprīlī Ventspilī, bet trešo reizi komandas nepieciešamības gadījumā spēkosies divas dienas vēlāk Viļņā.

Citā spēlē Kauņas Žalgiris ar 85:67 pārliecinoši revanšējās Prienu Rūdupis komandai par zaudējumu pirmajā spēlē. Pirmo ceturtdaļu ar +7 noslēdza Rūdupis, bet turpmākajās 20 minūtēs spēja gūt vien 14 punktus.