Pirmdiena, 3. jūnijs
Ineta, Inta, Intra

BK Ventspils pārspēj TTU/Kalev basketbolistus BBL turnīra spēlē

BK Ventspils basketbolisti Baltijas līgas spēlē ceturtdien viesos ar 82:64 (33:34) pārspēja Tallinas TTU/Kalev komandu. Ar 11 uzvarām 15 spēlēs ventspilnieki ieņem otro vietu aiz VEF Rīga kluba (12-2).Par spīti tam, ka komandas BBL turnīra tabulā atrodas pretējos polos (ventspilnieki otrie, tallinieši priekšpēdējie), pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija laukuma saimnieki.

Lielāko pārsvaru viņi sasniedza otrās ceturtdaļas sākumā (20:12). Viesus pievīla precizitāte, tajā skaitā soda metienos (pirmajā puslaikā tikai 9 no 18; neviens realizēts trīspunktnieks). Tiesa, ar rezultativitāti nespīdēja arī TTU/Kalev komanda, taču atpūtai tai izdevās doties ar viena punkta pārsvaru.Tikai trešās ceturtdaļas vidū BK Ventspils basketbolistiem izdevās pirmais nopietnais izrāviens, no 35:37 panākot 47:39. Bet ceturto ceturtdaļu viesi iesāka ar desmit gūtiem punktiem pēc kārtas, nodrošinot izšķirošo pārsvaru cīņā (67:49).Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 12-2, BK Ventspils 11-4, Tartu Rock 11-5, Kalev/Cramo 9-5, Nevežis 9-5, Rūdupis 10-6, Šiauliai 9-7, Dolphins 6-9, Perlas 6-10, Liepājas lauvas 5-10, TTU/Kalev 4-14, BK Valmiera 1-16.