Rīgā +21 °C
Piektdiena, 31. maijs
Jūsma, Alīda

Liepājas lauvas BBL spēlē zaudē Šķēlem un Kalev/Cramo komandai

Basketbola klubs Liepājas lauvas kārtējā Baltijas Basketbola līgas spēlē piektdien savā laukumā sīvā cīņā ar 69:84 (33:32) piekāpās Igaunijas klubam Kalev/Cramo, kuru pārstāv Latvijas basketbolists Armandas Šķēle. Liepājas klubam šis bija piektais zaudējums līdzšinējās sešās spēlēs, bet viesiem trešais panākums piecos mačos.

Otrās ceturtdaļas vidū liepājnieki iekrāja desmit punktu pārsvaru (29:19), taču ātri to izsēja un drīz pēc pārtraukuma nonāca zaudētājos 33:38. Trešajā ceturtdaļā spēle ritēja teju punkts punktā, taču mača izskaņu daudz veiksmīgāk aizvadīja Kalev/Cramo basketbolisti.

Mājinieku labā Edmunds Dukulis guva 15 un Mārtiņš Kravčenko 14 punktus. Šķēle viesu labā atzīmējās ar sešiem punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un trim atlēkušajām bumbām.

Sestdien ar Kalev/Cramo komandu tiksies BK Ventspils basketbolisti.