Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

Kaspara Gorkša pārstāvētajam klubam smags zaudējums Anglijā

Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas Championship turnīrā pirmdien Latvijas izlases aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētais Queens Park Rangers viesos cieta sakāvi 0:4 pret Leicester City.Queens Park Rangers jau spēles piektajā minūtē nonāca iedzinēju lomā, jo ar sitienu vārtu apakšējā stūrī izcēlās Endijs Kings.

Gorkša komandas biedrs Džejs Simpsons 36.minūtē pārspēja mājinieku vārtsargu, taču vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ. Pirmā puslaika beigās neveiksmīgi nospēlēja Queens Park Rangers vārtsargs Karls Ikeme, kura kļūdu vārtu guvumā pārvērta Merlins Vāgorns. Viņš otrā puslaika sākumā panāca arī 3:0, lielā mērā izšķirot cīņas iznākumu.Galarezultātu (4:0) 78.minūtē uzstādīja Stīvs Hovards. Kaspars Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.Queens Park Rangers jau septiņās cīņās pēc kārtas palikuši bez uzvaras. Iepriekšējās četras spēles beidzās neizšķirti. Pēdējo panākumu Gorkša pārstāvētais klubs guva 9.martā pret Plymouth. Komanda ar 48 punktiem turnīra tabulā ieņem 18.vietu un, ja pirms sezonas klubs cerēja pacīnīties par iekļūšanu premjerlīgā, tad šobrīd būs jāaizstāv vieta Championship turnīrā - izkrišanas zona ir triju punktu attālumā.