Latvijas futbolisti pārbaudes mačā nospēlē neizšķirti ar Angolas izlasi

Latvijas futbola valstsvienība pārbaudes spēlē trešdien Luandā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Angolas izlasi. Vienīgos vārtus viesu labā 45.minūtē guva Ģirts Karlsons, kurš pēc Genādija Soloņicina centrējuma izklupienā raidīja bumbu vārtos, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.Eiropas rekordists Vitālijs Astafjevs aizvadīja savu 159.

spēli Latvijas izlases rindās. Simboliski, ka viņu 73.minūtē nomainīja izlases debitants Igors Tarasovs. Komandas kapteiņa aproci Astafjevs nodeva Jurim Laizānam.Diemžēl jau pēc trim minūtēm mājinieki panāca izlīdzinājumu – pēc centrējuma precīzs bija Žobs.Latvijas valstsvienība jaunākajā pasaules rangā ieņem 47.vietu, bet Angola – 86.vietu.Jau ziņots, ka uz Angolu Latvijas izlase nedevās spēcīgākajā sastāvā. Klubos turpina spēlēt Kaspars Gorkšs, Māris Verpakovskis un Andris Vaņins, Aleksandrs Koļiņko un Vladimirs Koļesņičenko cenšas iegūt jaunas darbavietas, bet Kristaps Grebis un Aleksandrs Cauņa ir savainoti. Šī bija Latvijas valstsvienības otrā pārbaudes spēle šajā gadā. Janvāra beigās tika piedzīvots zaudējums 0:1 cīņā ar Dienvidkoreju.