Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Verpakovskis ar uzvaru atgriežas Grieķijas superlīgā

Ar uzvaru Grieķijas futbola superlīgā pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma pirmdien atgriezies pieredzējušais latviešu uzbrucējs Māris Verpakovskis.

Jaunās sezonas pirmās kārtas mačā latvieša pārstāvētā "Ergotelis" komanda savā laukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja "Levadiakos" vienību.

Pirmās kārtas maču Verpakovskis bija izlaidis diskvalifikācijas dēļ, bet šoreiz laukumā devās uz maiņu 64.minūtē, kad rezultāts jau bija 2:0 "Ergotelis" labā.

Latvietis nomainīja komandas otro vārtu autoru - brazīlieti Markušu Pereiru. Mājinieki abus vārtus guva otrā puslaika pirmo sešu minūšu laikā, reizi izceļoties arī uzbrucējam Ilisam Anastasakam.

Jauno sezonu "Ergotelis" komanda sākusi ar četriem punktiem divos mačos, kas kopvērtējumā ļauj ieņemt piekto vietu.

Pērnajā sezonā "Ergotelis" izcīnīja otro vietu Grieķijas pēc spēka otrajā līgā, jau pēc sezonas pārtraukuma atgūstot vietu superlīgā.

Verpakovskis "Ergotelis" komandā atgriezās šī gada sākumā, bet vasarā līgumu pagarināja.

Pirms tam latviešu uzbrucējs kopš 2011.gada vasaras pārstāvēja Azerbaidžānas komandu "Baku", kad to vēl vadīja Latvijas speciālists Aleksandrs Starkovs. Savukārt pirms tam divas sezonas Verpakovskis aizvadīja tieši "Ergotelis" komandā, kurai bija izīrēts no Ukrainas vienības Kijevas "Dinamo".

Kopš 2003.gada beigām, kad Verpakovskis parakstīja līgumu ar Kijevas "Dinamo", viņš bijis izīrēts arī Horvātijas vienībai Splitas "Hajduk", kā arī Spānijas klubiem Vigo "Celta" un "Getafe".