Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Latvijas banku peļņa septiņos mēnešos - 197,9 miljoni eiro

Banku sektors kopumā 2017.gada pirmajos septiņos mēnešos darbojās ar peļņu 197,9 miljonu eiro apmērā, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) operatīvā informācija.

Šajā periodā ar peļņu darbojās 15 Latvijas bankas un četras ārvalstu banku filiāles, to tirgus daļa kopējos banku sektora aktīvos ir 98,3%.

Banku sektora kopējais noguldījumu apmērs jūlija beigās bija sarucis par 1,6% jeb 334,8 miljoniem eiro, tajā skaitā iekšzemes klientu noguldījumi samazinājās par 0,6% jeb 76,2 miljoniem eiro (attiecīgi par 0,4% jeb 22,2 miljoniem eiro samazinājās mājsaimniecību un par 0,3% jeb 10,1 miljonu eiro - uzņēmumu noguldījumi), savukārt ārvalstu klientu noguldījumi samazinājās par 3,1% jeb 258,6 miljoniem eiro.

Jūlija beigās kopējais piesaistīto noguldījumu atlikums sasniedza 20 miljardus eiro.

Kopējā kredītportfeļa atlikums jūlija beigās bija pieaudzis par 0,1% jeb 18,5 miljoniem eiro, tajā skaitā iekšzemes uzņēmumu kredītu apjoms pieauga par 0,6% jeb 43,6 miljoniem eiro, kamēr iekšzemes mājsaimniecību kredītportfelis samazinājās par 0,1% jeb 5,2 miljoniem eiro, savukārt ārvalstu klientiem izsniegto kredītu apmērs saruka par 0,8% jeb 17,3 miljoniem eiro.

Kopējais kredītportfeļa atlikums jūlija beigās veidoja 15 miljardus eiro.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses