Laika ziņas
Šodien
Apmācies

NASDAQ OMX Riga izsludina stipendiju konkursu bakalauriem un maģistriem

NASDAQ OMX Riga jau septīto gadu pēc kārtas izsludina konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu, kas saistīts ar Latvijas un Baltijas vērtspapīru tirgu vai Latvijas uzņēmumu korporatīvās pārvaldības problemātiku, informē birža. Konkursam iesniegtos darbus divās kārtās vērtēs īpaši izveidota profesionāļu Vērtēšanas komisija, kurā darbosies biržas pārstāvji, augstskolu mācībspēki, kā arī nozares profesionāļi. Augstāko vērtējumu ieguvušā darba autors saņems biržas balvu EUR 1000 apmērā (pēc nodokļu nomaksas)

“Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas augstskolu studentu interesi par vērtspapīru tirgu un tā piedāvātajām iespējām uzņēmumiem un investoriem. Ceram, ka balva un iepriekšējo uzvarētāju pozitīvais piemērs kalpos par papildus motivāciju padziļināti pievērsties vērtspapīru tirgus un ar to saistīto jautājumu pētniecībai,” norāda Vērtēšanas komisijas priekšsēdētāja, NASDAQ OMX Baltijas biržu Emitentu pakalpojumu departamenta vadītāja Liene Dubava.

2011.gada pēdējā ceturksnī un 2012. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbus ekonomikas nozarē, kas atbilst konkursa tematikai, studenti var iesniegt līdz šā gada 1.oktobrim. Konkursā var pieteikt darbus gan latviešu, gan angļu valodā, kuri ir saņēmuši augstskolas vērtējumu ne zemāku par septiņiem punktiem un nav iepriekš iesniegti Baltijas valstu biržu organizētajos konkursos.

“Manuprāt, konkurss ir lieliska iespēja pārliecināties, ka ieguldītais darbs, enerģija, resursi un, nenoliedzami, arī darba stundas tā izstrādāšanai tiek novērtētas arī ārpus universitātes sienām. Dalību NASDAQ OMX Riga studentu darbu konkursā uztvēru kā iespēju iegūt alternatīvu, neatkarīgu un objektīvu vērtējumu savam darbam. Ceru, ka mani rezultāti kalpos par iedvesmu un pamudinājumu arī citiem studentiem, kuri ikdienā nestudē ekonomiku un finanses, bet savos darbos tomēr pēta saistītos jautājumus,”saka 2011. gada stipendiju konkursa uzvarētāja Daiga Grūbe. 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses