Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vērtspapīri

Biržās sākusies korekcija

Norises finanšu tirgos atgādina situāciju, kāda iespējama pirms finanšu krīzes, proti, aug to aktīvu cenas, kuriem parasti kāpj vērtība brīžos, kad pieaug ekonomiskā nedrošība, savukārt sarūk vērtība tiem finanšu instrumentiem, kuru cenas augšupeja saistās ar ekonomiskās labklājības pieaugumu.

Aicina atsaukties Latvijas Krājbankas klientus, kuriem bankā glabājas vērtspapīri

Tā kā ir uzsākta Latvijas Krājbankas bankrota procedūra, banka vairs nav tiesīga turpināt sniegt finanšu pakalpojumus, tai skaitā glabāt klientiem piederošos vērtspapīrus. Ņemot vērā, ka aptuveni 12 000 personu bankā vēl glabājas dažādi vērtspapīri, bankas administrators KPMG Baltics aicina tās līdz šī gada 30. oktobrim vērsties bankā ar lūgumu par viņu īpašumā esošo vērtspapīru pārvešanu uz citu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību. 

Latvijas finanšu sektors Grieķijas vērtspapīros ieguldījis 3 miljonus latu

Starptautiskās kredītreitingu aģentūras Standard & Poor's (S&P) vakardien, 27. februārī, pazemināto Grieķijas reitingu līdz "selektīvai maksātnespējai". Saistībā ar to  Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) informē, ka pērnā gada beigās Latvijas finanšu sektora kopējie ieguldījumi Grieķijas valsts parāda vērtspapīros bija 3,034 miljonu latu jeb 0,014% apmērā no visa finanšu sektora aktīviem. Tie vērtējami kā nenozīmīgi.

Apbalvoti labākie maģistra un bakalaura darbu autori par vērtspapīru tirgu

Baltijas biržu balvu Baltic Market Awards pasniegšanas ceremonijas ietvaros 26. janvārī tika paziņoti ikgadējā  2011.gada stipendiju konkursa laureāti, kuru darbi par Latvijas un Baltijas vērtspapīru tirgu vai korporatīvo pārvaldību izpelnījās īpaši augstu konkursa vērtēšanas komisijas vērtējumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide