Laika ziņas
Šodien
Migla

Aug interese par 2500 latus vērtajām individuālajām auto numura zīmēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sevilay
S
Si Obama bouge une oreille, il lui arirvera ce qui est arrive9 e0 Kennedy lorsqu'il a signe9 l'acte exe9cutif nb0 111 110 privant le cartel des banques prive9es de leur pouvoir sur le contrf4le de la monnaie.
Jencarlos
J
This was a terrible puhcarse. We took it out of the box and the weak point is the tripod. You couldn't get it tight enough to be stable for a child to look through it. The other thing to note, even though it was puhcarsed through Amazon, the vendor Fat Brain will only give you store credit if the box is opened. They are very nice and polite, but still beware that the typical Amazon 30 day deal does not work with all outside vendors.
Birendra
B
Not just macedonian. That sort of turbo-folk , as it's cloomnmy known, is popular all over balkan. Your knowledge of balkan is impressive. Unless, of course, you are from balkan
Payal
P
I find it mildly auimsng to see both Betsey and Joiner justify Romney's changing positions via: "At least Romney has an excuse, even if he can't use it: he was running to govern and then governing one of the most liberal states in the union back then and is now looking to run the whole country now. It's hardly surprising that he'd take different policy stances under those vastly different circumstances."But, then they castigate Gingrich for actions and strategies taken as Speaker of the House nearly 20 years ago as if this is the same Gingrich while it is not the same Romney. I really don't care if Gingrich, while not holding office, has thrown out ideas and backed away from them quickly. I really don't expect that from him if he were President.
poļaks
p
Tā, ka tā ir VALSTS reģistrācijas numura zīme, tad VALSTIJ būtu jāseko lai tās atbilstu vienam noteiktam standartam. un neblamētu LATVIJU kā valsti. Savu brūtes vārdu,vai mikipeli lai zīmē kaut uz jumta. Kas izsniedzis atļauju numurzīmju izgatavotājam šādai pašdarbībai. CIK % NO šīs nelegālās peļņas saņem valsts?
Liepājnieks
L
Rīgas idioti.
coolaid
c
Paaugstināt reģistrācijas maksu. Šie cilvēki var maksāt vairāk.
krisuks
k
Tā numura cena vienkārši ir priekšapmaksa par CSN pārkāpšanu.Vienkārši lai poliči lieku reizi neaptur.
KISKA
K
MURR,rrrrr
  • 0
  • 0
trusis nejaukais
t
kārtējais nožēlojamais fakts.. tos nummurus pērk nejau tāpēc, lai būtu savs individuāls vārds bet tieši tāpēc, lai parādītu, ka lūk es varu atļauties tik daudz naudas izmest uz sūda nummuru! tā slāviskā vipendronu domāšana ir kā sērga.. izrādīties par katru cenu.. pēc iespējas lielāku. ieviesiet tiem nummuriem maksu 200Ls un nevienam biezajam vairs tos nevajadzēs. man tikai patīk tā SM atmazka.. tā arī būtut pateikuši gribam normāli noslaukt, nē bet pļūtī kautkādu murgu par sākotnējo ideju.. pathetic country Latvia.
valsts
v
Arī abu dabi valsts neslēpj, ka miljonus par pašām ekskluzīvākajām numura zīmēm pelna valsts labā, uz izlēcējiem ir jāpelna!
  • 0
  • 0
olegs golovciks
o
ASV analogs pakalpojums maksaa 150 USD... Domaajiet !
aa
a
Ja 2011 gadā 27 zīmes tad sanāk vidēji katrus 4 mēnešus pa 9, bet šogad 4 mēnešos TIKAI 7 tātad pieprasījums SAMAZINĀS. vai arī es kļūdos????
tr
t
da skrIceļi pēdējā laikā te ir ārpus katras kritikas... 2011. gadā pārdots 1 gab, 2012. gadā - 2 gab. PĀRDOŠANAS IR DUBULTOJUŠĀS, TIRGŪ VĒROJAMS 100% PIEAUGUMS. URRAAAA!!!
  • 2
  • 0
x
x
maša, kaša, paraša...jau aizņemti!
pīle
p
Foršs brands-ZOSS:)
He
H
man vislabāk patīk smagā mašīna ar numuru PLAYER - tas ir īsts spēlētājs uz ceļa, salīdzinot ar visiem Anšiem un Coooooliem :))
puika
p
Uzlika tādu cenu,ka riebj!500 bija normāla cena,vai tad slikti,ja arī visiem būru uzraksti,neviss cipari,vismaz ar kautko Latvija būtu izcēlusies,bet birokrātiem jau pautus spiež,vajag vienalga kā,bet mēģināt slaukt!
poļaks
p
Puisīt! Latvijai uz dažu naudasmaisu šaurām pierītēm ir par maz "rūmes" lai rakstītu savu reklāmu. Tādēļ cūkojās ar numurzīmēm .Ja nevar izcelties ar gudrību, tad katrs zīmējās kā nu prot.
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ventspils ostā kravu kritums teju uz pusi(10)

Jaunākie dati par kravu apgrozījumu Latvijas lielākajās ostās liecina, ka visdramatiskākais apgrozījuma kritums joprojām vērojams Ventspils ostā, kur pārkrauto kravu apjoms jau otro mēnesi pēc ...

Grib obligācijas un zeltu(2)

Pēdējie mēneši pasaules finanšu tirgos ir nesuši kardinālas noskaņojuma pārmaiņas. Var teikt, ka pēdējos mēnešos investoru noskaņojums ir mētājies kā pa viļņiem, interesēm svārstoties gan par l...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses