Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rūpīgāk uzraudzīs, vai nepabeigtas mājas jau neeksplutē

Turpmāk Rīgas pilsētas būvinspekcija pastiprināti pievērsīs uzmanību būvobjektiem, kuru būvatļauju derīguma termiņš beidzies vairāk kā pirms 6 mēnešiem, bet Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā nav informācijas par datu aktualizāciju vai būvobjekta reģistrāciju, ziņo Rīgas pilsētas būvvalde.

"Gadījumos, kad ir uzsākta būvobjekta ekspluatācija pirms nodošanas ekspluatācijā, īpašnieki ne tikai pārkāpj Būvniecības likumā noteikto, ka būvi var izmantot tikai pēc pieņemšanas ekspluatācijā, bet arī izvairās no nekustamā īpašuma nodokļu nomaksas. Tas ir administratīvi sodāms pārkāpums,” situāciju skaidro Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

„Turpmāk būvinspektori veiks pārbaudes, lai noskaidrotu faktisko situāciju minētajos būvobjektos, kā arī tiks īpaši izvērtēti apstākļi, izskatot iesniegumus par būvatļaujas derīguma termiņa pagarināšanu, lai izskaustu mēģinājumus izvairīties no būvobjekta nodošanas ekspluatācijā, pagarinot būvatļaujas derīguma termiņu.” skaidro Rīgas pilsētas būvvaldes Būvatļauju nodaļas vadītājs Jānis Belkovskis.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses