Laika ziņas
Šodien
Migla

Tele2 apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedz vairāk nekā 60 miljonus eiro

Produktu portfeļa attīstīšana un klientu skaita pieaugums gan privātpersonu, gan biznesa klientu segmentos ļāvis vadošajam mobilo sakaru operatoram Tele2 šī gada pirmajā pusgadā sasniegt 62,7 miljonus eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā pērn šajā periodā. Uzņēmums turpināja mobilā sakaru tīkla attīstības programmu, pirmajā pusgadā investējot par 300% vairāk nekā aizvadītā gada attiecīgajā laika periodā.

Tele2 saglabājis arī augstāko rentabilitātes rādītāju nozarē (37,6%), kas apliecina uzņēmuma darbības efektivitāti.

"Sekmīgos uzņēmuma darbības rezultātus veicinājuši vairāki faktori. Būtiskākais no tiem – pirmajā pusgadā ieviesām jauninājumus savos produktos, ņemot vērā klientu mobilo sakaru lietošanas paradumus un tirgus attīstības tendences. Otrkārt, pēc jaunākajiem regulatora mērījumu datiem, joprojām esam mobilo sakaru operators, kas saviem klientiem nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā. Mūsu piedāvātos produktus, tīkla kvalitāti un pakalpojumu pieejamību novērtē mūsu klienti – to skaits pēdējā ceturksnī audzis par aptuveni 15 000," saka Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.  

Uzņēmuma peļņa (EBITDA) pirmajā pusgadā sasniegusi 23,5 miljonus eiro, kas ir par 6,6% lielāka nekā pagājuša gada pirmajos sešos mēnešos.

"Otrais pusgads mums paies 5G zīmē, jo šobrīd aktīvi strādājam pie tā, lai drīzumā varētu iedarbināt pirmās 5G bāzes stacijas un dot lietotājiem iespēju izmēģināt jaunās tehnoloģijas sniegtās priekšrocības. Tāpat vērību veltam tam, lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanu, kā arī arvien jaunākus un modernākus pakalpojumus. Tuvākajā laikā mūsu klientiem būs pieejamas arī jaunas iespējas digitālajā vidē," atzīt Vancovičs.

Tele2 ir mobilo sakaru līderis Latvijā un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, Tele2 nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. Tele2 ir daļa no Tele2 AB grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Biznesa nepārtrauktība kā šā laika prioritāte

Plašpatēriņa elektronikas bizness Covid-19 pandēmijas laikā piedzīvo svārstības, tieši tāpat kā visa saimnieciskā dzīve. Taču situācija šajā jomā ir cerīgāka nekā daudzās citās nozarēs. Ir daudz fakto...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses