Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +24 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

BTA apdrošinās WRC rallija posmu Latvijā par rekordlielu summu - 25 miljoniem eiro

Noslēdzies vairāk nekā gadu ilgušais apdrošināšanas akciju sabiedrības BTA Baltic Insurance Company (BTA) un FIA pasaules rallija čempionāta posma Tet Rally Latvia rīkotāja RA EVENTS kopdarbs, kā rezultātā BTA nodrošinās Latvijas sporta pasaulē līdz šim vēl nepieredzēta veida un satura apdrošināšanas polisi, ar kopējo segumu 25 miljonu eiro apmērā un neierobežotu apdrošināšanas gadījumu skaitu.

Latvijas Republikas normatīvie akti paredz, ka jebkuram publiskam pasākumam ir jābūt spēkā esošai apdrošināšanas polisei. Un, lai gan šāda kārtība ir ierasta prakse, būtiski pieminēt, ka apdrošināšanas polises unikalitāte slēpjas tieši FIA pasaules rallija čempionāta posma starptautiskajā tvērumā un čempionāta norisi pārraugošās Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) izvirzātajās specifiskajās apdrošināšanas polises prasībās un tās segtajiem riskiem.

Apzinoties FIA pasaules rallija čempionāta posma norises nozīmi un tā lomu Latvijas atpazīstamības veicināšanā, jau priekšlaicīgi tika sākts darbs pie šādas apdrošināšanas polises sarūpēšanas. BTA speciālistiem rūpīgi iepazīstoties ar niansēto prasību sarakstu, vienlaicīgi tika uzsāktas arī sarunas ar FIA un pasaules čempionāta rīkotāju WRC Promoter, lai precīzāk izprastu to būtību. Apdrošināšanas polises sagatavošanas laikā tika pieņemts lēmums arī piesaistīt ārvalstu partnerus, kas tieši specializējas augstākā līmeņa autosporta sacensību apdrošināšanā, tai skaitā arī Formula 1. Tādējādi, šīs polises saskaņošanas procesā piedalījās BTA darbības laikā vēl nepieredzēti plašs iesaistīto speciālistu loks, kuriem kopā strādājot izdevās rast risinājumu un nodrošināt visnotaļ unikālu apdrošināšanas polisi – ar noteiktu segumu 25 miljonu apmērā, bet bez ierobežota apdrošināšanas gadījumu skaita.

“No dažādiem aspektiem vērtējot, šīs polises sagatavošana sniedza mums jaunu un unikālu pieredzi. Nepieredzēti augstā apdrošināšanas polises detalizācija un tās unikālā būtība, procesā iesaistīto personu skaits un nepieciešamība iekļauties noteiktajā prēmijas apmērā, arī mums sagādāja garus pārdomu brīžus,” komentē BTA valdes priekšsēdētājs Oskars Hartmanis.

“Polises sagatavošanas procesā sazinājāmies ar partneriem Lielbritānijā, kur izsenis sastopamas dziļas apdrošināšanas tradīcijas, un, velkot paralēles ar autoralliju, kur rezultātu var sasniegt tikai nenogurstoši strādājot komandā, arī mēs atradām īsto starptautisko partneri, kura specializācija ļāva mums sagatavot gala piedāvājumu, parūpējoties par visu izvirzīto prasību ievērošanu, nodrošinot, ka Latvija varēs uzņemt paša augstākā sportiskā līmeņa autorallija sacensības,” piebilst O.Hartmanis.

“Vēlos teikt lielu paldies apdrošināšanas akciju sabiedrībai BTA, par nesavtīgo un ilgstošo darbu, kura laikā saskārāmies ar virkni dažādu izaicinājumu. Šis process noteikti nebija no vienkāršākajiem, bet mūsu kopdarbs ir ļāvis sasniegt visnotaļ unikālu rezultātu! Man ir jāsaka milzīgs paldies, ka BTA nepadevās, bet ar apskaužamu degsmi turpināja darbu, izcīnot rallija specifikai pielīdzināmu uzvaru. Uzvaru, kas savukārt jau drīz ļaus Latvijā sagaidīt pasaules ātrākās rallija ekipāžas, kuras jau cīnīsies par savu uzvaru Tet Rally Latvia ātrumposmos!,” teic RA EVENTS direktors Raimonds Strokšs.

Vēsturē pirmais WRC posms Latvijā notiks no 18. līdz 21.jūlijam. Ātrumposmus sportisti aizvadīs Rīgā, Liepājā, Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā, Kuldīgas novadā un Dienvidkurzemes novadā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses