Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Apdrošināšana

Izaugsme paver ceļu jauniem pakalpojumiem

Latvijas ekonomikas atgūšanās no iepriekšējās finanšu krīzes notiek jau teju desmitgadi, bet iepriekšējos divos gados valsts ekonomikas pieaugums bija īpaši vērienīgs, rēķinot gan absolūtos skaitļos, gan arī pēc izaugsmes tempiem. Tas nozīmē, ka vismaz daļai sabiedrības, ja arī ne visai sabiedrībai, rocība kļuvusi lielāka nekā iepriekš, kas rada iespēju vai pat nepieciešamību pēc plašāka pakalpojumu klāsta.

Šogad OCTA apdrošinātājiem ļāvusi nopelnīt jau 6,22 miljonus

Latvijas apdrošināšanas sabiedrības no transportlīdzekļu īpašnieku obligātās civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanas šogad deviņos mēnešos guvušas peļņu 6,221 miljona eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2017. gada attiecīgajā periodā, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā (LTAB).

Abāšins: Nav pamata OCTA cenu lēcienam

Šobrīd arī pēc OCTA Garantijas fonda samazināšanās nav pietiekama iemesla OCTA polišu cenu kāpumam, pirmdienas rītā LTV raidījumā Rīta Panorāma sacīja Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins.

Krājot naudu, var to pazaudēt

Latvijā uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas (UDA) tirgū tiek piedāvāti neadekvāti dārgi produkti, kas bieži vien cilvēkiem, kuri šo apdrošināšanas veidu izvēlējušies, nenodrošina cerēto finansiālās drošības spilvenu. Šādu secinājumu šonedēļ pauda pensiju pārvaldītāja Indexo izpilddirektors Toms Kreicbergs, prezentējot UDA tirgus pētījumu.

Aug īpašumu apdrošināšana

Tautsaimniecības norises, kas vērstas uz iedzīvotāju ienākumu pieaugumu, nav metušas līkumu arī valsts apdrošināšanas tirgum. Augot iedzīvotāju interesei par mājokļu iegādi, radusies labvēlīgāka augsne nekustamā īpašuma apdrošināšanas prēmiju apjoma kāpumam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide