Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Lauksaimnieki līdz gada beigām var saņemt bezmaksas konsultācijas sekmīgai saimniekošanai

Lauksaimniekiem un mežsaimniekiem līdz šā gada beigām ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas saimniecības vai uzņēmuma ilgtspējīgas un ekonomiski izdevīgas saimniekošanas nodrošināšanai, liecina informācija Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) mājaslapā.

Iespēja individuāli saņemt profesionālu bezmaksas konsultāciju radīta Lauku attīstības plāna (LAP) 2014.-2020. apakšpasākumā Atbalsts konsultāciju pakalpojumu izmantošanas veicināšanai.

Tas paredzēts kā praktisks atbalsts lauksaimniekiem ar mērķi veicināt individuālu konsultāciju saņemšanu par saimniecības, uzņēmuma vai ieguldījuma ekonomisko un ekoloģisko rādītāju uzlabošanu, par nekaitīgumu klimatam un noturību pret klimata pārmaiņām, kā arī par savstarpējās atbilstības prasību ievērošanu.

Projekta ietvaros iespējams saņemt konsultācijas augkopībā, lopkopībā, mežsaimniecībā un ekonomikas nozarē.

Lai saņemtu konsultācijas lauksaimniecībā, jāsazinās ar tuvāko LLKC biroju, savukārt par mežsaimniecības jautājumiem - ar Meža konsultāciju pakalpojumu centru.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

BBC likvidēs 450 darbavietas Anglijā

Lai samazinātu izmaksas un pārstrukturētu vietējos ziņu dienestus, britu raidorganizācija BBC plāno likvidēt 450 darbavietas Anglijā.

Pagaidām maz optimisma

Nesen Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) publiskoja atjaunotās globālās ekonomikas attīstības prognozes World Economic Outlook Update. June 2020. Iepriekšējais pārskats tika publiskots aprīlī, u...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses