Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vai eiropieši ir zaudējuši prasmi krāt naudu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
khamzin
k
Секс без обязательств: без денег, все анонимно, реальные девки с реальными фото, без шлюх и кидал. Здесь девки сами хотят и первые пишут, я уже не первую снимаю здесь-- https://cuz.su/dating
Pipars
P
Ja jau kaut ko krāj tad no katras algas jākrāj pa kādai sudraba vai zelta monētai... Krāt papīra naudu kā rāda pieredze īsti nav vērts... jā šodien mums ir eiro - a... kas būs rīt...?... Savulaik atceros kā mans vectēvs kas visu mūzu strādāja 2 darbos pa mūža laiku bija sakrājis daudzus tūkstošus rubļu, pie kam lielu daļu 25-piecīšos... Un kas no tā visa 90-mitajos bija palicis...? he he... !!!!??? Morāle ir vienkārša... dabā pastāv "šodienas nauda" un ir nauda kas saglabā savu vērtību "visos laikos"...
Druvis
D
Arti, neesi iedomājies, ka stāsts par naudas trūkumu bija vienkārši atruna, lai nevajadzētu iegādāties Tavas, kā sapratu, lietotās mantas? Es arī labāk pakrāju, un tad nopērku jaunu un tieši tādu, kādu man vajag.
Rela situacija
R
Nav ko iekrāt pie šīs sistēmas
Rela situacija
R
man knapi pietiek ēšanai un komunālajiem 30 gadu laikā ar katru gadu sliktāk un nēsmu no neveiksmīgākajiem...
prokurors Vioriks
p
manējam piķa dafiga i baltai i nebaltai dieniņai
reptilis
r
Faktiski būtu jāsāk ar jautājumu - vai vēl pastāv reāls privātīpašums? Daudzi teiks - a mājas...zeme...meži...automašīna... ? Bet padomāsim - vai tas ir privātīpašums? Par nekustāmā īpašuma nodokli taču visi ir dzirdējuši ...un to var uzlikt TĀDU,ka Jūs teiksiet - ta nevajag man nekādu īpašumu! Automašīnai nodokļus paaugstina un drīz varēs braukt tikai ar elektroauto,kuri varēs atļauties tādu cenu..... Jā, nauda ""zeķē"" arī nav izeja.....Nauda bankā arī riski.... vienīgais gadsimtiem pārbaudītais ..kaut cik derīgais uzkrāšanas līdzeklis ir zelts,protams,ja neviens nezina,ka viņš Jums ir:))))
reptilis-Krājējs
r
Jā,turpinot - bērni pašreizējā Rietumu ekonomiskajā un sociālajā modelī ir ekonomiski neizdevīgi un arī sociāli neizdevīgi....,un pat ideoloģiski tas netiek veicināts.... ,jo vai bērni ir Jūsu? ...bērnus sieviete var dzemdēt,bet ja valstij nesakritīs uzskati viņu audzināšanā ,tad Jums tos atņems.....
 • 1
 • 1
reptilis-Krājējs
r
Sensenos laikos galvenais ieguldījums bija bērni....varbūt kāds izdzīvos un tevi vecumdienās pabaros ...,un mazbērni varbūt gaļu sakošļās:))))....tagad ir jauna morāle un doma - sabiedrībai tevi vecumdienās jāuztur ...,un neliela cerība,ka migrants ( jo savu bērnu nav ...vai aizbraukuši...vai nav izdzīvojuši) noslaucīs pakaļu un pabaros:)))))
 • 4
 • 1
Krājējs
K
Jā, dzīve ir risku pilna. Bet es teiktu, ka visu notriecot ir daudzi riski, kas būtiski pieaug. Un galu galā - kāda jēga notriekt notriekšanas pēc?
 • 7
 • 0
Uhh!
U
Daudzi tā ir aplauzušies, krājot savu "drošības spilvenu"... No rīta piecelies un klausies ziņās, ka banka bankrotējusi... Man veidot iekrājumu nozīmē dzīvot bez kultūras pieredzes, bez iespējas redzēt tālāk par savu degungalu, bojāt veselību ar nekvalitatīvu pārtiku sev un visai ģimenei, neapmeklēt ārstus, jo īpaši zobārstu. Gribu, lai mani bērni redz vairāk par nabadzību, nevis to, ka ģimene neko neatļaujas, jo jākrāj nākotnei. Vai tas ir labs vēstījums nākotnei - krāt naudu tai? Tātad nedzīvoju tagad un neredzu neko labu arī nākotnē? Tā domājot, zūd motivācija dzīvot, strādāt. Kredīti gan ir lieka greznība.
ainārs
a
Nekrāju, bet no ~ €1.500 algas ~ €1.000 katru mēnesi paliek pāri. Latvija ir lēta zeme. Mēnesī €150 ēšanai, €50 dzīvošana (privātmāja), €100 vajadzīgas lietas, €200 nevajadzīgas lietas un izklaide. Īpaši nav kur tērēt to naudu.
 • 5
 • 6
Krājējs
K
Gudri ieguldot nauda nepazūd. Pats galvenais: nez ko teiks šie viendienīši, kad kāda ķibele gadīsies un nebūs, kur naudu “pasmelt”? Tad atliks tikai doties uz ziedot.lv. Un kad pienāks darbnespējas vecums, tad laikam nekas cits kā ar ragutiņām uz mežu neatliks. Ieguldījumus vajag diversificēt un ieguldījums bērnos arī ir viens no ieguldījumu veidiem.
 • 7
 • 0
einars
e
Tas viss ir taisnība. Bet stāsts vairāk ir par to, ka nekādus uzkrājumus nevar izveidot pat cilvēki ar ļoti labiem ienākumiem un bez apgādājamajiem.
 • 3
 • 2
Pukk !
P
Nosauc kaut vienu nekrievu banku, kura Latvijā būtu bankrotējusi !
 • 7
 • 2
VVZ
V
Par krāšanu- pirmkārt, ir valstis, kur ir ieviests "bagāto nodoklis", tas ir, ja tev bankā ir virs tikuntik, tad ir jāmaksā. Otrkārt- par naudas uzglabāšanu bankā jau ir jāmaksā. Treškārt- naudas vērtību apēd inflācija, un naudas uzkrājumi kļūst par makulatūru. Ceturtkārt- ES un eirozonas pastāvēšana nākotnē ir zem jautājuma. Un- ko krāj un taupa taupītājs, to paņem laupītājs, vai, visbiežāk, valsts. Pats pēdējais- zārkam kabatu nav. Tā ja! Naudas krāšana ir bezjēdzīga.
sorry
s
Visu cieņu taviem komentiem, vec, bet viena neprecizitāte. Obligāts ir nevis maximums, bet minimums - ASV tev jātur bankā neaizskarami 1500 zaļie, kā normālas apkalpošanas garantija. Bagāto nodoklis vērsts pret vidusšķiru - re kā @#$%^ Tramps bankrotē sešas reizes un nekas. Īsi sakot - par minimumu Linda Tirado, From hand to mouth (21.gadsimta ''Gulaga arhipelāgs''!!!), par ''bagāto nodokli'' jebkuru normālu Howard Hughes biogrāfiju. Neaizmirstiet, ka ģeniālais Špenglers mūs ne bez iemesla nosauca par fellahiem.
 • 0
 • 2
VVZ
V
Starp citu- kā bija ar to naudas krāšanu Kiprā? Varu atgādināt, ka nauda vienkārši pazuda.
 • 6
 • 3
Jānis
J
Krāt nav vērts, ja rīt tāpat var visiem aplipt koronavīruss vai Eiropas Savienība var sabrukt. Tāpat kā bija ar sakrātajiem rubļiem Padomju Savienības beigās. 200 rubļi = 1 lats...
to paņem laupītājs
t
ko pagūsti "atprečot" - tas ir tavs. Liksi zeķē vai bankā - "noēdīs" inflācija vai banka izputēs un tu, labākajā gadījumā, "atgūsi" nelielu daļu...
 • 7
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses