Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kariņš rosina noteikt visiem 50 gadus sasniegušiem cilvēkiem obligātu vakcināciju pret Covid-19

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Malacis
M
Jau vasarā vajadzēja! Visi Begemoti kuri baidās no potēm, variet iet dzīvot mežā, pie savējiem , kā saka!
Jens Z
J
Vēlreiz var redzēt, ka J. Bordānam pašam ir laba līmeņa juridiska izpratne par situāciju un vēlme domāt valstiski, bet viņa kolēģi un komanda ir pārāk nekompetenti (un iespējams - pārāk ieinteresēti sava labuma rebēs), lai ieklausītos.Tā ir liela traģēdija, ka Bordāns ap sevi savācis tik briesmīgus cilvēkus.
Vecīts
V
Nez izķers uz ielām un turpat arī novakcinēs??
Mara Ratke
M
Taa vietaa , lai dotu cilveekiem darbu ar atalgojumu ( kaut vai lapas savvakt) cien. Karinsh domaa par vakciinaam. Skumji.
Kovidologs
K
Ja valdības veči grib ko saglābt , ar steigu zaļie sertifikati ir jaizsniedz tikai pamatojoties uz antigēnu testiem . Izslimojušajiem uz gadu, potētajiem atjaunināšana ik ceturksni ! Tas noteikti veicinās masu interesi par testiem un vakcinaciju .
LPSR
L
Riebīgi ka darbībā pārvēršot Latviju par psiheni Kariņs apģērba detaļas pastiprina ar Latvijas simboliku. Pilnīgākā izņirgāšanās par Latviju kā neatkarīgu civilizētu valsti.
Edvins Eglitis
obligata vakcinesana veseligiem bez riska faktoriem ir tiri kriminali. Karinam un vinu starojaosai ekspertu bandei visa saprasana par Covid un Covid vakcinem ir burtiski dzirrsaa. Lidz sim vini publiski pieradijusi ka mesaprot pasaules globalo pierdzi par Covid un rikojoas tikai kas izdevigs kas sakrit ar vinu programu un ES viziju par nakotni Latvijass. tiem kam javakcinejas, 20 mg prednisone vai prednisolons (30 mg ja svars > 90 kg) 2 stundas pirms spritzes anules visas"nekaitigas, nenopietnas" blakus paradibas, bus antivielas un imunologiska atmina pret Covid un ari bus Covid sertifikats.
 • 8
 • 3
Pipars
P
Mmmm... kā man patīk šis darbonis... Nepārbaudītu vakcīnu kurai pēc loģikas jāiziet daudzu gadu testēšanu tagad piespiedu kārtā bliezīs visiem pēc kārtas... Hoho... Lieliski a.. Kas ar blaknēm? A kam tur kāda daļa..?! . Kas tos divkājainos trusīšus prasīs...? Pareizi?... Lielisks darbonis... Reāli lielisks... Un šī cilvēk mīlestība kas tā vien sūcās no šī darboņa... Eh... ko tik elitāriji neizdarīs lai paliktu pie varas... Uztaisīs haju un... Skat runas par Kariņa promiešanu vairs jau neviens neatceras... Kā ar akvārija zivtiņām... Pagāja brīdis un zivtiņa saimnieku vairs neatceras... Kariņ... KARIŅ... PAR KO TU MŪS UZSKATI...? LIEC MŪS LATVIEŠUS MIERĀ!...
Pipars to Pipuram
P
Kāda tur pārbaudītākā...? No kurienes dati? Vai tad uz blaknēm ieskaitot potēto neauglību kādi statistiskie izmeklējumi ir veikti...? Kas par... BĒRNUDĀRZU?
 • 2
 • 2
Pipuram
P
Nepārbaudīta vakcīna:) %%$##@ Kur jūs tādi īpatņi rodaties? Tā tagad ir pārbaudītākā vakcīna ever
 • 2
 • 2
Op-ca-cā
O
Klaunveidīgā valdība ar pārējiem mēsliem Latviju veiksmīgi pārvērš par neglābjamu muļķu pārpilnu psiheni. Gan pārpolitizētā parvakcinācijas kampaņa gan dumi izplatības ierobežojumi gan iekšēji/ārējā pretvakcinācijas propoganda pieražoja daudz vakcinētnegribošos Covidmuļķus reizē turpinot radīt tzutai arvien lielāku riebumu pret valdību. Laikā kad pret nevakcinētajiem tiek vērsti arvien dirsnīgi stingri ierobežojumi vakcinētie pilnā sparā tusējās. Šādi tauta tiek dalīta pa dažādi pretējām muļķu grupām. Pret Covid vakcinācija ir domāta lai nenomirtu vai smagi neslimotu. Arī vakcinētie gan slimo gan pārnesā vīrusu, tāpēc Covid saslimstība un mirstība atkal pieauga. Stāvokli pasliktina arī vesalības nozares regulāra izzagšana(izšķērdēšana). Šāda taktika tautu noved līdz pirmspsihozes stāvoklim ar pilnībā sagrautu apjēgu par reāli notiekošo apkārt. Tāpēc arī Covid pa maksimumu tiek izmantots tautas apstulbināšanā garantējot pasakaini debīlus vēlēšanu rezultātus ilgtermiņā. Pie reizes pasni
Op-ca-cā
O
....Pie reizes pasniegs Latviju pasaulei kā nabadzīgu, neizdevušos, pamuļķu ES valsteli. Nelaidīs taču garām tādu debesu dāvanu Covid.
 • 7
 • 4
lai nu paliek
l
VISUS virs 50!!! Cien. Kariņ, ja pašam nav lielas saprašanas, ka Ne VISI drīkst vakcinēties, tad aprunājies ar sievu. Daktere taču.
ļuļa
ļ
es rosinu noteikt politiķiem kriminālatbildību par nodarītiem neatgriezeniskiem kaitējumiem, kas radušies politiķu darbības un/vai bezdarbības rezultātā, kā arī materiālu atbildību par valstij radītiem zaudējumiem. un šajā gadījumā paceļas jautājums, kāpēc kariņš ar pavļutu neparūpējās, lai tiktu palielināts gultu skaits, lai tiktu piesaistīts personāls utt, bet izpļekarēja vairākus miljardus bezjēdzīgos birojos un reklāmās. ārstu pārslodze un mirušie ir uz valdības sirdsapziņas.
Edvins Eglitis
Redz ko 50% latvijas iedzivotaja vakcinesana ir mums devusi. Nulle. Covid virus eksistee, bet parejais ir meligs launs murgs. Vel neesmu dzirdejis neko intelligentu no PM K Karina valdibas un vinu ekspertiem kas liecina vini saprot globalo Covid pieredzi nav Veseligiem un ari musu berniem un jaunatnej, ka ari visai valstij nakt par labu dabiska imunitate pret Covid. ta ir bez ierunam stipraka, efektigaka un ilgstoss par vCovid vakcinu. Bet PM Karins un vina acimredzot kriminala bande (nevar teikt Karina domu graudins ir tiesiski un nav pret katra cilveka tiesiba) , dara visu lai Covid neizplatitos starp veseligiem, lai kontrolet katru valsts iedzivotaju ar Covid vakcinu un sertifikatu kontrole. Ta ir bijusi PM Kariina faktiska vizija jau 21 menesus. Sito launumu nevar slept ar nemitigiem meliem kuri faktiski nav nemaz ticami.
 • 6
 • 2
Saeima
S
No uzmestās tautas nākušais rosinājums tiks izskatīts Saeimas apakškomisijās. Paldies par savlaicīgu iniciatīvu. Priekš objektīvas sadarbības ar uzmesto tautu tiks ierosināts piešķirt 79 miljoni eu. rosināšanas ministrijas dibināšanai. Ir paredzēts papildus finansējums 32 miljonu eu apmērā ja sadarbība nespēs sasniegt ieplānoto kapicitāti.
 • 5
 • 3
Kovidologs
K
Vakcinācija ir brīvpratīga ! Nav pieļaujama cilvēku diskriminācija, tajā skaitā viņu vecuma dēļ ...
ta nu gan
t
Vakcinācijas reliģija.
Stulbi ierobežojumu vairo C19
S
Ierobežojumiem ir jābūt saprātīgiem, pretējā gadījumā tie neizbēgami vairo drūzmēšanos un līdz ar to arī Covid izplatību. Stulbākie no līdz šim pieņemtajiem ir bijuši preču grupu aizliegumi, lielo veikalu slēgšana, kas sakoncentrēja pircējus rindās pie mazajiem, un komandantstundas, kas palielināja pasažieru plūsmu stundā pirms komandantstundas, kā arī idiotiskie jaunievedumi Rīgas satiksmes organizācijā, kas būtiski palielināja braukšanas laiku vairākos sabiedriskā transporta maršrutos.
Vajag garu komandantstundu
V
Vajag noteikt pēc iespējas agrāku komandantstundas sākumu, tā, lai pircēji pēc darba var padrūzmēties pie veikalu durvīm, kā arī sakoncentrē pasažieru plūsmu sabiedriskajā transportā pirms komandantstundas sākuma. Laba metode ir arī daļu no veikaliem slēgt, tas arī būtiski palielina drūzmu pie atlikušajiem veikaliem. Vēl viena laba metode ir noteikt vairākām preču grupām pārdošanas ierobežojumus, tas ļoti palīdz attīstīt pagrīdes tirdzniecību
Vija
V
Vakcinēto procentu aprēķinam ir jāpiemēro precīza informācija no PMLP par iedzīvotāju skaitu. Šobrīd Latvijā iedzīvotāju skaits ir ap 1.6 milj., neskaitot tos, kuri ir aizbraukuši uz citām valtīm. Ja pilnībā vakcinēto skaits ir 1 milj., tad šobrīd no visiem iedzīvotājiem vakcinēti ir 63%. Ja aprēķinu koriģē par bērnu skaitu līdz 12 g.v. 0.24 milj, tad pilnībā vakcinēti ir 74% valstī dzīvojošiem pieaugušiem iedzīvotājiem. Pat, ja tiks vakcinēti visi, tad pēc šī brīža aprēķina datiem pietrūks līdz 100% vakcinācijai 11%. Nu nevar savakcinēt tos, kuri nav!!!!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē