Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Latvijā

Perevoščikovs: Pircēju drošībai veikali varētu vairāk kontrolēt apmeklētāju plūsmas(3)

Lai mazinātu inficēšanās ar Covid-19 risku veikalos, veikalu īpašnieki varētu vairāk kontrolēt apmeklētāju plūsmas, plānojot darba stundas dažādām pircēju grupām un ziņojot par laikiem, kad veikalā tiek aicināti, piemēram, seniori, piektdien preses konferencē mudināja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Revolucionāra pieeja tiesu sistēmā nav nepieciešama © DIENA(11)

Viss, kas attiecas uz likumu piemērošanu un tulkošanu, judikatūru un vienotu tiesu praksi, ir jānorobežo no izpildvaras, šiem jautājumiem būtu jābūt tiesu varas ziņā – intervijā Agnesei Margēvičai pauž pašreizējais Latvijas Republikas Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs.

Perevoščikovs: Salīdzinot Covid-19 izplatību ar vairākumu Eiropas valstu, Latvijai iet krietni labāk(17)

Ņemot vērā Latvijas apdzīvotības blīvumu un savlaicīgi ieviestos drošības pasākumus, Latvijas situācija koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības ierobežošanā uz vairuma Eiropas valstu fona ir krietni labāka, trešdien Latvijas Radio pastāstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Levits: Šī brīža situācija pieprasa valdības atbalstu Latvijas medijiem(11)

Šī brīža ārkārtējā situācija pieprasa valdības atbalstu Latvijas medijiem, uzsver Valsts prezidents Egils Levits. Kā informēja Valsts prezidenta kancelejā, pie Levita ir vērsusies Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) un Latvijas Preses izdevēju asociācija, vēršot uzmanību uz nepieciešamo atbalstu medijiem laikā, kad valstī izsludināta ārkārtēja situācija saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu.

Pieļaujot dubulto identitāti © DIENA(36)

Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) jumta likumam pirms trešā lasījuma ir iesniegti aptuveni 350 priekšlikumu, tajā skaitā divi Valsts prezidenta Egila Levita ierosinājumi.