Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Latvijā

Vējonis: OIK ieviešana noteikti bija kļūda(7)

Elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) ieviešana noteikti ir bijusi kļūda, un tās atcelšana būs ļoti sarežģīta, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Vējonis: Krievija var izmantot starpgadījumu ar Spānijas iznīcinātāju, lai atgādinātu par NATO kā draudu(7)

Jebkuru situāciju, tajā skaitā starpgadījumu ar Spānijas iznīcinātāja Eurofighter nejauši izšauto raķeti Igaunijas gaisa telpā, Krievija var izmantot, lai radītu troksni un atkal mēģinātu atgādināt, ka NATO spēku izvietošana Krievijas pierobežā ir apdraudējums, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Lai, savstarpēji citam citu apkarojot, nekaitētu valstij © DIENA(4)

Par Saeimas vēlēšanām, kurās viena no Rīgā valdošajām partijām nestartē, par opozicionāriem, kuri tiecas migrēt uz parlamentu, kā arī par vēlēšanu kampaņas īpatnībām – ar Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku sarunājas Romāns Meļņiks.

Augustā klajā nāks Āboltiņas memuāri(26)

Augusta otrajā pusē iznāks bijušās politiķes, jaunās Latvijas vēstnieces Itālijā Solvitas Āboltiņas memuāri, kuros tiks mēģināts sabiedrībai skaidrot viņas apsvērumus dažādu politisko lēmumu pieņemšanā, šodien žurnālistiem pastāstīja Āboltiņa.