Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Motoru sports

VIDEO: Rīgas ātrums pārsteidz Pasaules velokurjeru čempionāta dalībniekus

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Raidījuma studijā viesojas aizvadītā 26. Pasaules velokurjeru čempionāta organizators Toms Alsbergs, lai pastāstītu, kā Rīgai izdevās uzņemt pasaules ātrāko velokurjeru saimi. Rīgas satiksme bija liels izaicinājums, jo dalībniekiem sacensties ātrumā nācās ne vien savā starpā, bet arī ar autovadītājiem.

Markess kļūst par pieckārtēju MotoGP čempionu

Spānis Marks Markess no "Repsol Honda" komandas svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta 16.posmā - Japānas "Grand Prix" - sacensībās "MotoGP" ieskaitē, piekto reizi karjerā kļūdams par čempionu prestižākajā klasē.

Video: vai cilvēkam izdosies sasniegt ātrumu 1000 jūdzes stundā

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Raidījuma studijā šoreiz pirms starta Pasaules čempionātā Lasvegasā viesojas leģendu braucējs Garijs Rožkalns un būs arī stāsts par britu ātruma rekorda projektu ar mērķi sasniegt 1000 jūdzes stundā.

Hamiltons pārliecināts, ka Šūmahera dēls kādu dienu startēs F-1(1)

Šī brīža vadošais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta dalībnieks Lūiss Hamilotns ir pārliecināts, ka leģendārā Mihaela Šūmahera dēls Miks kādu dienu piedalīsies F-1 sacīkstēs. Aģentūra LETA jau ziņoja, ka 19 gadus vecais Miks Šūmahers aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja sacensību seriāla Formula-3 čempiona titulu, turklāt viņš to paveica dzimtās Vācijas trasē Honkenheimā.

Rallija ekipāžai Seskam/Francim tituliem un godalgām bagāta sezona

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) finālposms Rally Liepāja, 12.-14. oktobrī norisinājās liepājnieku ekipāžas Mārtiņa Seska un Renāra Franča mājās. Ekipāža sasniegusi visus sezonas laikā uzstādītos mērķus: izcīnīti ERC Junior U27 un ERC3 klases čempionu tituli, kā arī trešais Latvijas čempionāta tituls. Savukārt Renārs Francis izcīnījis čempiona titulu stūrmaņu kategorijā. Arī komandu kopvērtējumā labākā izrādījās Opel Motorsport komanda ar latviešu un zviedru ekipāžām sastāvā, vēsta komandas pārstāvji.