Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Motoru sports

Jonass par pirmajiem MXGP posmiem: galvenais bija iekrāt pieredzi © DIENA

Debitēja pie lielajiem vīriem ar vietām ap desmitnieku, bet jūt, ka tie vēl nav viņa iespēju griesti. Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass šosezon startē pasaules čempionāta prestižajā MXGP klasē. Pirmajā posmā Argentīnā latvietis bija desmitais, pēc tam divos posmos 11. vietas. Telefonsarunā Dienai motosportists dalījās iespaidiem par pirmo pieredzi jaudīgāko motociklu klasē un ieskicēja laiku, kad no viņa varētu gaidīt cīņu par augstākām vietām.

Hamiltons uzvar Bahreinā Ferrari neveiksmju dēļ

Pašreizējais pasaules čempions, brits Lūiss Hamiltons no Mercedes komandas svētdien guva uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta otrajā posmā - Bahreinas Grand Prix, taču viņa panākumu pamatīgi sekmēja kārtējās sīvāko konkurentu Ferrari pilotu nedienas.

Jonass gūst 11.vietu MXGP posmā Nīderlandē

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no Rockstar Energy Husqvarna komandas svētdien Nīderlandē izcīnīja 11.vietu pasaules čempionāta trešajā posmā prestižākajā MXGP klasē.

Ātruma cilts: Latvijā ražoti milži transportē pasaules autosporta zvaigžņu auto

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Tās viesis ir Artūrs Priednieks – autosportists, Olivera Solberga pārstāvis Baltijā un Race Transport Solutions dibinātājs. Šoreiz turpinās arī rubrika Blondīne servisā ar Aneti Ķēniņu, kura saviem spēkiem mācīsies nomainīt gaisa filtru.

Divus MXGP posmus aizvadījušais Jonass savu gatavību šobrīd vērtē kā 70%

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass šobrīd ir aptuveni 70% gatavībā, bet pagājušajā nedēļā aizvadītajā pasaules čempionāta otrajā posmā sasniegtos rezultātus viņš vērtē kā optimālus un pašsaprotamus, ņemot vērā pērn piedzīvoto ceļgala traumu un izmaiņas, kuras nesusi pāriešana no MX2 klases.

Jonass izcīna 11.vietu PČ otrajā posmā

Latvijas vadošais motokrosa braucējs Pauls Jonass no Rockstar Energy Husqvarna komandas svētdien Lielbritānijā izcīnīja 11.vietu pasaules čempionāta otrajā posmā prestižākajā MXGP klasē.

Ātruma cilts video: blondīne servisā pirmo reizi maina eļļu(1)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šajā epizodē sākas jauna rubrika Blondīne servisā ar Aneti Ķēniņu, kura pirmo reizi mūžā iejutīsies autoservisa mehāniķa lomā. Raidījums arī viesosies pie Toma Macuka – motosportista, kurš pievērsies snow bikecross.

Video: Bruno Rožkalna motosporta dzīves līkloči

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Pauls Timrots tiekas ar Latvijas motosporta leģendu Bruno Rožkalnu, kurš motocikliem veltījis visu dzīvi. Sportists izbraucis visas Eiropas trases, taču pie sasniegtā neapstājas, un skaidrs ir viens – pasaulei jāgatavojas jauniem Rožkalnu dinastijas uzvaras gājieniem. Raidījums skatītājiem sagatavojis arī video atskatu uz 90. gadu Latvijas autotreka sacīkšu notikumiem, kur skaistas uzvaras mijās ar smieklīgiem kurioziem.