Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Motoru sports

Video: Latvijas autosporta dūži saņem Ātruma cilts ordeņus

Ir klāt jaunā Ātruma cilts sezona! Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šī gada pirmo ātruma un piedzīvojumu raidījuma sēriju, kurā ordeņus par savu veikumu saņems Latvijas autosportā leģendāras personības – Reinis Nitišs, Vladislavs Šlēgelmilhs un Reinis Pozņaks.

Latvijas un Igaunijas rallija čempionāts startē sniegotajā Alūksnē

Jau šonedēļ, 18.-19. janvārī, startēs pirmais Latvijas un Igaunijas rallija čempionāta posms Rally Alūksne. Tā ietvaros norisināsies arī RK Historic un Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmais posms. Uz starta līnijas Alūksnes rallijā kopumā stāsies 85 ekipāžas. Rally Alūksne 2019 solās būt īsts ziemas rallijs, jo šogad Alūksnē izveidojusies biezākā sniega sega kopš 2013. gada, vēsta organizatori.

Al-Atija tuvu uzvarai Dakaras kopvērtējumā(1)

Slavenais Francijas autosportists Sebstjans Lēbs otrdien izcīnīja jau savu ceturto uzvaru šī gada prestižā Dakaras rallijreida ātrumposmos, kamēr uzvarai kopvērtējumā vēl vairāk pietuvojies katarietis Nasers Al-Atija.

Ātruma Cilts video: 2018. gada notikumu un personību tops

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šī gada noslēdzošo Ātruma cilts sēriju. Gaidot 2019. gadu, raidījuma vadītāji Pauls Timrots, Ilmārs Līkums un Artūrs Virbulis sanākuši kopā, lai atskatītos uz jaudīgākajiem notikumiem auto, moto un trakulīgu piedzīvojumu pasaulē.

Ātruma Cilts video: Jānis Skutelis ar žiguli bēg no policijas

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots un Ilmārs Līkums nolēmuši iemainīt ierasto raidījuma studiju pret izbraucienu ar auto, un sev līdzi aicinājuši komiķi Jāni Skuteli. Ikdienā aktieris priecē skatītājus ar jokiem uz skatuves, bet Ātruma cilts Skutelim piedāvā iejusties pavisam cita veida etīdē, turklāt diezgan ekstrēmos apstākļos.

Ātruma Cilts video: latvietis ar motociklu pieveic 203 tūkstošus kilometru(1)

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz studijā viesojas pasaules apceļotājs Mārtiņš Sils, kurš pie motocikla stūres paveicis šķietami neiespējamo – braucienu Austrālija-Latvija. Mainīgā un izaicinājumiem bagātā daba, saindēšanās, mugurkaula operācija – Mārtiņš ceļojuma laikā piedzīvojis daudz.

VIDEO: Ekstrēma un Bakerunda runasvīrs atklāj pasaules rallijkrosa aizkulises

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz studijā viesojas Viesturs Kundziņš, kurš līdz šim bija zināms kā Reiņa Nitiša komandas pārstāvis, bet šī gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu aizvadījis zvaigžņu Matiasa Ekstrēma un Andreasa Bakerundas komandas preses sekretāra amatā. Čempionāta aizkulišu kaislības, komandu nākotnes plāni un sacīkšu prognozes – šīs un citas tēmas jaunākajā raidījuma sērijā.