Rīgā +22 °C
Sestdiena, 1. jūnijs
Mairita, Bernedīne, Biruta

Dārzniekam Oberhofā trešā vieta Nāciju kausā

Latvijas kamaniņu braucējs Artūrs Dārznieks piektdien Oberhofā izcīnīja trešo vietu Nāciju kausā, tādējādi kvalificējoties nedēļas nogalē gaidāmā Pasaules kausa astotā posma pamatsacensībām.

Nekvalificējas iedzīšanai © DIENA

Tuvu bija, bet atkal nedaudz pietrūka. Latvijas biatlonists Aleksandrs Patrijuks Pasaules kausa (PK) 6. posma sacensībās Rūpoldingā 10 kilometru sprintā ieņēma 65. vietu.

Cipulis kā situācijas glābējs, Miknis startēs arī divnieku mačos © DIENA

Teorētiskas izredzes jau saglabājas – pirms Pasaules kausa (PK) pēdējām sacensībām norāda Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis, vaicāts, vai vēl pastāv iespēja izcīnīt otru starta vietu olimpiskajās spēlēs Pekinā četrinieku sacensībās. Sanktmoricā sacensību sākums sestdien un svētdien pulksten 14.

Ar līdera nastu finiša taisnē © DIENA

Atslēgas vietas ir grūtāk izbraucamas, taču kopumā veicas normāli – Pasaules kausa (PK) skeletonā kopvērtējuma līderis Martins Dukurs pirms pēdējā posma sacensībām Šveices dabīgajā trasē Sanktmoricā ir kaujinieciski noskaņots.

Silovam ir labas izredzes tikt nosauktam Pekinas spēļu dalībnieku vidū

Ir labas izredzes, lai pirmdien Starptautiskā Slidošanas savienība (ISU) Latvijas ātrslidotāju Haraldu Silovu iekļautu Pekinas olimpisko spēļu dalībnieku vidū, otrdien sarunā ar ziņu aģentūru LETA informēja Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA) ģenerālsekretāre Inese Jesse.

Tīruma sestā, bet Vītola astotā PK posmā Siguldā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien Siguldas trasē Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā izcīnīja sesto vietu, Elīna Ieva Vītola ieņēma astoto vietu, Ulla Zirne ierindojās 14.pozīcijā, bet Sigita Bērziņa - 19.vietā.