Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

21. septembris

Baltkrievijas tiesa Koļesņikovu atstāj apcietinājumā(11)

Baltkrievijas tiesa pirmdien noraidījusi opozīcijas izveidotās Koordinācijas padomes prezidija locekles Marijas Koļesņikovas prasību atbrīvot viņu no pirmstiesas apcietinājuma, un aizturēšanas izolatorā viņai nāksies palikt vismaz līdz 8.novembrim.

Ostapenko sāk Strasbūras turnīru ar uzvaru(2)

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenka pirmdien Strasbūras WTA "International" sērijas turnīra pirmajā kārtā pārspēja amerikānieti Lorēnu Deivisu un nodrošināja tikšanos otrajā kārtā ar turnīra trešo raketi Kiki Bertensu no Nīderlandes.

Navaļnijs pieprasa Krievijai savu drānu atdošanu(24)

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas pēc saindēšanas Krievijā ar ķīmisko ieroci Novičok veseļojas slimnīcā Berlīnē, pirmdien paziņojis, ka Rietumu laboratorijas atklājušas Novičok pēdas gan viņa ķermenī, gan uz ādas, un pieprasīja, lai Maskava atdot drēbes, kas viņam bija mugurā pirms pārvešanas uz Vāciju.

Lietuvā aizturēts nelikumīgā Klintones vēlēšanu kampaņas atbalstīšanā apsūdzēts ASV miljardieris(4)

Lietuvas tiesībsargājošās iestādes šomēnes aizturējušas Amerikas Savienoto Valstu miljardieri Ahmadu Havadžu, kuru ASV tiesībsargājošās iestādes apsūdz nelikumīgā 3,5 miljonu dolāru piešķiršanā Demokrātu partijas prezidenta amata kandidātes Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu kampaņai pirms 2016.gada vēlēšanām, vēsta portāls 15min.lt.

Izstādē Sintēze. Īstenības pētīšana caur kustību, attīstību un pretrunām notiks ekskursija ar kuratori un māksliniekiem

Sestdien, 26. septembrī, plkst. 18 izstādē Sintēze. Īstenības pētīšana caur kustību, attīstību un pretrunām norisināsies ekskursija ar tās kuratori Augusti Petri un māksliniekiem Krišjāni Elviku, Annemariju Gulbi, Madaru Kvēpu, Alisi Sondori, Jāni Šneideru un Miķeli Mūrnieku. Ekskursijā bijušās tekstilrūpnīcas Boļševička 4. stāvā būs iespēja uzzināt vairāk par izstādes ieceri un tās īstenošanas procesu, kā arī mākslinieku izveidotajiem darbiem, informēja izstādes producente Lāsma Goba.

Olainfarm akcionārs: Uzņēmuma valde ignorē FKTK norādījumus un turpina pārkāpt akcionāru tiesības(3)

A/s Olainfarm valde ignorē Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) norādījumus par nepieciešamību visiem akcionāriem nodrošināt vienlīdzīgas tiesības un ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus, turpinot rupji pārkāpt gan akcionāru tiesības, gan likumu, portālam Diena.lv norāda a/s Olainfarm akcionārs, bijušais valdes loceklis Pēteris Rubenis.

RIGA IFF aicina pieteikties Kids Weekend bērnu žūrijā

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF), kas šogad notiks no 15. līdz 25. oktobrim, aicina 7–12 gadus vecus kino cienītājus pieteikties dalībai bērnu žūrijā. Žūrijas dalībniekiem būs iespēja tiešsaistē piekļūt visiem bērnu filmu programmas Kids Weekend iekļautajiem darbiem, izraudzīties labāko un to apbalvot, informēja festivāla rīkotāji.

Smags, bet interesants laiks © DIENA(5)

Stingrie pasākumi Covid-19 ierobežošanai ir negatīvi ietekmējuši gandrīz visas Latvijas tautsaimniecības nozares, uzskata Ekonomikas ministrija (EM).

VP: Rebenoks nogalināts, sitot ar rokām, kājām un dēļiem(29)

Trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Pāvela Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus, preses brīfingā informēja Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Armands Ruks.

Eiropas Zaļais kurss aktuālitāti nav zaudējis arī Covid-19 pandēmijas laikā © DIENA(13)

Eiropas Zaļā kursa īstenošana visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs bija tēma, par kuru daudz tika spriests pagājušā gada rudenī un tam sekojošajā ziemā. Savukārt šā gada pavasarī par dominējošo aktualitāti gan mūsu valstī, gan kopumā ES, gan arī citur pasaulē kļuva Covid-19 pandēmija un ar to saistītā krīze. Taču arī šobrīd, Covid-19 krīzes laikā, Eiropas Zaļā kursa idejas joprojām ir svarīgas.

Uzņēmumi aizstās skolas? © DIENA(8)

Darba tirgum mainoties straujāk nekā akadēmiskajai videi, politiskā līmenī norisinās diskusijas par nepieciešamām pārmaiņām izglītības saturā. Pagaidām darba devējiem bieži nākas plātīt rokas, redzot, ka trūkst prasmīgu darbinieku. Lai risinātu darbinieku trūkuma problēmu, uzņēmumi paši sākuši apmācīt darbiniekus. Vai tā varētu kļūt par jaunu normu?

Lidl Latvija meklē vairāk nekā 1000 darbinieku(20)

Mazumtirgotājs Lidl Latvija izsludinājis vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā - Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Ventspilī, Tukumā, Rēzeknē, Jelgavā un Ogrē, informēja Lidl Latvija Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana.

Rīgas domes darba sākšanai juridisku šķēršļu vairs nav © DIENA(8)

Balstoties uz Administratīvās apgabaltiesas nolēmumiem, pēc iepriekš anulēto balsu pieskaitīšanas Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija piektdien apstiprināja Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus. Kā jau bija gaidāms, arī pēc 661 balss pieskaitīšanas partiju iegūto vietu skaits domē nemainījās, tāpat neapstiprinājās pieļāvums, ka plusu un mīnusu attiecības dēļ varētu mainīties ievēlēto deputātu saraksts

Ziemele EST tiesneses amatā stāsies oktobrī(1)

Aizejošā Satversmes tiesas (ST) priekšsēdētāja Ineta Ziemele darba pienākumus Eiropas Savienības tiesā (EST) sāks pildīt 6.oktobrī pēc svinīgā solījuma došanas, aģentūru LETA informēja tiesā.

Trieciens Rīgas viesnīcām © DIENA(9)

Pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Town Vecrīgā viesus vairs neuzņems, Dienai apliecina viesnīcas ģenerāldirektors Valdis Vanadziņš. Pārējās viņa pārvaldītās viesnīcas – Mercure un Ibis Centre – pagaidām vēl darbu turpina, taču nav zināms, cik ilgi.

Kalendārs

Septembris, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11