Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

4. maijs, 2023

Zelenskis: Ukraina saprot, ka neiestāsies NATO kara laikā

Ukraina apzinās, ka nekļūs par NATO dalībvalsti kara laikā, bet gribētu saņemt skaidru signālu, ceturtdien Hāgā ar Nīderlandes un Beļģijas premjeriem kopīgajā preses konferencē sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Baltais nams: Kremlis melo par ASV lomu dronu triecienā

Baltais nams ceturtdien noraidīja Krievijas apgalvojumus, ka ASV ir iesaistītas dronu uzbrukumā Kremlim, šādu nostāju paužot pēc Krievijas prezidenta preses sekretāra Dmitrija Peskova apsūdzībām, ka aiz dronu uzbrukuma Kremlim stāv Savienotās Valstis.

FOTO: Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītā militārā parāde Alūksnē

Atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienu, ceturtdien Alūksnē norisinājās Nacionālo bruņoto spēku diena. Pie Alūksnes Jaunās pils notika Latvijas un ārvalstu bruņoto spēku, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas un Jaunsardzes vienību un tehnikas parāde, kuru pieņēma Valsts prezidents Egils Levits. Parādi papildināja aviācijas pārlidojumi.

Mūrniece: Brīvība nav pašsaprotama vai garantēta

Brīvība nav pašsaprotama vai garantēta - tā ir jāizcīna no jauna, par ko jau vairāk nekā gadu liecina Ukrainas pašaizliedzīgā cīņa ar brutālu un necilvēcīgu agresoru, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pieņemšanas 33.gadadienai veltītās militārās parādes uzrunā Alūksnē sacīja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA).

Zelenskis ieradies Nīderlandē negaidītā vizītē

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis trešdien ieradās Amsterdamas Shipholas lidostā, sākot negaidītu vizīti Nīderlandē, un viņa darba kārtībā ir Starptautiskās krimināltiesas (SKT) apmeklējums, ziņoja Nīderlandes mediji.

Bīskaps: Svētki dod cerību un vairo spēku

Svētki dod cerību un vairo spēku, šodien Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītajā dievkalpojumā Alūksnes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā sacīja Romas katoļu baznīcas bīskaps Andris Kravalis.

Cīņa par olimpiskajiem punktiem © DIENA

6. un 7. maijā Māra Štromberga BMX trasē Valmierā pulcēsies Eiropas spēcīgākie BMX riteņbraucēji, lai noskaidrotu Eiropas kausa 5. un 6. posma uzvarētājus, dalot arī olimpiskās atlases punktus. Sacensības palīdzēs gatavoties 2025. gadā turpat paredzētajam Eiropas čempionātam. Sīkāk stāsta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izpilddirektors Artis Ozols.

Prigožins: Ukraina ir sākusi ofensīvu

Ukrainas bruņotie spēki ir sākuši savu ilgi gaidīto ofensīvu, trešdienas vakarā apgalvoja Krievijas paramilitārā grupējuma "Vagner" vadītājs Jevgeņijs Prigožins.

Kalendārs

Maijs, 2023
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11