Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Andrejs Grants

Klajā nācis fotoalbums Andrejs Grants

Izdevniecība Neputns laidusi klajā fotoalbumu Andrejs Grants, kas ir līdz šim apjomīgākais pazīstamā melnabaltās fotogrāfijas meistara darbu apkopojums, informēja izdevniecības pārstāve Antra Bula.

Hepenings bez iepriekšēja scenārija

Domas prioritāte un ideālu maksimālisms. Andrejs Grants fotomedību gaitās iesaistās situācijās, kas viņam ir personīgi tuvas

Saruna muzejā ar fotogrāfu Andreju Grantu un mākslinieku Miķeli Fišeru

Svētdien, 3. martā, plkst. 15 Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina uz Sarunu muzejā ar Purvīša balvas 2013 kandidātiem Andreju Grantu un Miķeli Fišeru - tā notiks LNMM izstāžu zālē Arsenāls, informē muzeja pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.Kas nosaka, ka mākslas darbs ir aktuāls un laikmetīgs? Kā ir jāskatās mūsdienu māksla? Kādi ir lielākie izaicinājumi māksliniekam šodien? Kā rodas ideja labam mākslas darbam, kā veidojas veiksmes stāsts? Šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem būs iespējams rast atbildes _Sarunas muzejā _laikā 3.

Mākslas sapņu komanda

Piektdien, 15. februārī, izstāžu zālē Arsenāls trešo reizi tiks pasniegta Purvīša balva, kas ir prestižākais un dāsnākais apbalvojums Latvijas vizuālajā mākslā. Viens no astoņiem finālā iekļuvušajiem māksliniekiem saņems 20 000 latu. Ekspresintervijā KDi viņi stāsta par šīs godalgas nozīmi un sava darba būtību

FOTO: Atklāta Andreja Granta fotogrāfiju izstāde

No 1.aprīļa līdz 22.maijam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Baltajā zālē ir skatāma ievērojamā latviešu fotogrāfa Andreja Granta personālizstāde.A.Grants ir viens no ievērojamākajiem vidējās paaudzes fotogrāfiem. Dzimis 1955.gada 7.martā Rīgā. Ieguvis jurista diplomu Latvijas Universitātē, tomēr par dzīves aicinājumu kļuvusi fotogrāfija, kurai viņš pievērsies 1978.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide