Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Andris Kalnozols

Līdzvērtīgs Idiotam

Romāna Kalendārs mani sauc autors Andris Kalnozols par mīlestības vakcīnu, Nacionālās bibliotēkas jēgu, brīvību uz ielas un zālēm, kas ārstē no izdegšanas.

Mazo jautājumu biedrība cīnās ar uzmācīgiem jautājumiem Dirty Deal Teatro

Vai dot roku sveicienam, ja tikko esi iznācis no publiskās tualetes un rokas vēl mitras? Ko darīt, ja esi atvadījies no pazīstama cilvēka, bet pēc mirkļa viņu satiec un kāds gabaliņš jāiet kopā? Uz šādiem un vēl mazākiem jautājumiem atbildi meklēs anonīmā Mazo jautājumu biedrība, kuras dalībnieki, atzinuši savu atkarību, ir gatavi mesties cīņā un ar savdabīgām terapijas metodēm nonākt pie lielās atbildes. Meklēt atbildi sevī, paskatīties uz situāciju no malas... Galu galā tas jau sāk robežoties ar sektantismu. Taču izeja ir!

Andris Kalnozols Dirty Deal Teatro iestudē Mazos jautājumus

_Dirty Deal Teatro _24. martā 19 pirmizrādi piedzīvos režisora un dramaturga Andra Kalnozola izrāde Mazie jautājumi, informēja teātra pārstāve Aija Murāne. Izrādē radošā komanda tieksies apkopot cilvēku pašus mazākos un šķietami nenozīmīgākos jautājumus, lai nonāktu pie lielās atbildes.

Martā Dirty Deal Teatro gaidāmas divas pirmizrādes

_Dirty Deal Teatro _martā gaidāmas divas pirmizrādes – režisors Mārcis Lācis iestudē izrādi Medījums, bet Andris Kalnozols strādā pie iestudējuma Mazie jautājumi, informēja teātra pārstāve Aija Murāne.

Režijas diplomdarbu centrā - indivīds

Dirty Deal Teatro savas sezonas noslēgumā skatītājiem piedāvāja iespēju novērtēt jauno skatuves mākslinieku sniegumu, vēršot uzmanību uz šī gada Latvijas Kultūras akadēmijas teātra režisoru - maģistra un bakalaura programmas beidzēju - darbiem, kā arī uz jauno horeogrāfu veikumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide