Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Bagātnieki

Vienīgais biezais visā valstī

No viesnīcu ķēdēm un telekomunikāciju uzņēmumiem līdz makaronu, korķu un zobu implantu ražošanai – tik plašā spektrā darbojas cilvēki, kas pašu spēkiem vai ar mantojuma sākuma kapitālu tikuši pie bagātības un nu oficiāli ir vienīgie miljardieri savā valstī.

Astoņiem superbagātniekiem pieder vairāk nekā 3,6 miljardiem planētas iedzīvotāju

Astoņu pasaulē turīgāko bagātnieku kopējais maks ir biezāks nekā 3,6 miljardiem to cilvēku, kuri veido planētas iedzīvotāju nabadzīgāko pusi, lēš labdarības organizācija Oxfam . Tiesa, kritiķi norādījuši, ka šādas aplēses jāuztver ar labu devu piesardzības, un aicinājuši organizāciju vairāk koncentrēties uz veidiem, kā veicināt izaugsmi un mazināt nabadzību, nevis šādu paziņojumu publiskošanu, raksta BBC.

Miljonāru saraksta priekšgalā piekto gadu pēc kārtas ir Fiļs un Bernis

Piekto gadu pēc kārtas Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksta pirmajās vietās ierindoti AS ABLV Bank īpašnieki Oļegs Fiļs un Ernests Bernis, liecina žurnālistu Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes, žurnāla Kapitāls, korporatīvo finanšu kompānijas Laika stars un SIA Lursoft pētījums.

Tramps gada laikā zaudējis 800 miljonus dolāru

Republikāņu izvirzītais kandidāts ASV prezidenta amatam Donalds Tramps aizvien ir miljardieris, taču viņa maciņš pēdējā gada laikā kļuvis par 800 miljoniem dolāru plānāks, liecina biznesa izdevuma Forbes informācija. Pašlaik Trampa bagātība lēšama 3,7 miljardu ASV dolāru jeb aptuveni 3,3 miljardu eiro apmērā.

Pekina kļuvusi par pasaules superbagātnieku galvaspilsētu

Ķīnas galvaspilsēta Pekina pirmo reizi apsteigusi Ņujorku un kļuvusi par pilsētu ar vislielāko superbagātnieku koncentrāciju, vēsta BBC. Ķīnā bāzētais uzņēmums Hurun apkopojis datus, ka Pekina pašlaik ir mājas 100 miljardieriem, kamēr Ņujorkā dzīvo par pieciem miljardieriem mazāk. Pagājušajā gadā vien Pekina kļuva par 32 miljardieriem bagātāka, kamēr Ņujorka savam miljardieru pulkam pērn varēja pieskaitīt vien četrus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide