Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Drošības policija

VDD: Terorisma draudu līmenis Latvijā šogad saglabāsies zems

Pateicoties aktīvajai drošības dienestu darbībai, Eiropā pērn notika mazāk teroraktu, bet terorisma draudu līmenis Latvijā šogad nemainīsies un saglabāsies zems, aģentūra LETA noskaidroja Valsts drošības dienestā (VDD), kas līdz gadumijai saucās Drošības policija.

Tramvaju sāga Daugavpilī

Iecerēto jauno tramvaja vagonu iegādei akciju sabiedrībai Daugavpils satiksme nepietiek līdzekļu, tādēļ Daugavpils dome jau nākamnedēļ plāno lemt par galvojuma sniegšanu uzņēmumam aizdevuma ņemšanai. Tramvajus plānots iegādāties no sliktu slavu guvušās Lietuvas kompānijas Railvec. Tā apņēmusies piegādāt astoņus Krievijā Tveras vagonbūves rūpnīcā ražotus tramvajus. Ārlietu ministrijā (ĀM) Dienai pauž, ka tai nav izprotams lēmums iegādāties tramvajus, kuru ražotājs saistīts ar Krievijas militāri rūpniecisko kompleksu.

Drošības policija turpina izmeklēšanu lietā pret Jurašu

Drošības policija (DP) turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par valsts noslēpuma izpaušanu pret bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonu un jaunievēlēto Saeimas deputātu Juri Jurašu.

Par iespējamiem pārkāpumiem vēlēšanu norisē drošībniekiem ziņots 84 reizes

Drošības policija (DP) kopumā saņēmusi 84 signālus par iespējamiem ar vēlēšanu norisi saistītiem pārkāpumiem un prettiesisku vēlētāju ietekmēšanu, bet līdz šim nav uzsākts neviens kriminālprocess, aģentūra LETA noskaidroja DP. Tāpat DP saņemts vienu iesniegums par iespējamu ar vēlēšanu norisi saistītu pārkāpumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide