Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Eiropas rallija čempionāts

Divas avārijas neliedz Seskam un Francim triumfēt ERČ junioru klasē

Eiropas rallija čempionāta (ERČ) septītajā posmā Rally Poland, kas vienlaikus bija arī priekšpēdējais posms ERC Junior U27 klasē, latviešu ekipāža Mārtiņš Sesks un Renārs Francis priekšlaicīgi ieguva Eiropas čempionu titulu. Tādējādi Mārtiņš Sesks savā 19 gadu vecumā ir kļuvis par visu laiku jaunāko Eiropas čempionu, vēsta LMT Autosporta akadēmija.

Sirmača ekipāža saņēmusi atbalstu dalībai ERČ posmā Kiprā

Pašmāju ekipāža pilots Ralfs Sirmacis ar stūrmani Artūru Šiminu saņēmuši atbalstu dalībai Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pēdējā posmā Kiprā, kur cīnīsies par vicečempionu titulu, informēja viņu pārstāvētā komanda Sports Racing Technologies (SRT).

Sirmača ekipāža vadībā pēc rallija Liepāja pirmās dienas

Latvijas ekipāža Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins sestdien ar pārliecinošu sniegumu ir līderi pēc Eiropas rallija čempionāta (ERČ) pirmspēdējā posma, rallija Liepāja, pirmās dienas, kurā dalībnieki veica septiņus ātrumposmus.

Celt putekļus un savus fanus kājās

Jaunā vizuālā dizainā Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) posmu Latvijā rallijā Liepāja aizvadīs mājinieku favorīta Ralfa Sirmača ekipāža. Kopvērtējuma trešās vietas īpašnieks Sirmacis ar stūrmani Artūru Šiminu iepriekšējā posmā Čehijā piedzīvoja avāriju, pēc kuras viņu mašīna aizdegās. Uz Latvijas posmu izdevies atjaunot spēkratu par septiņdesmit procentiem, taču šis apstāklis nav mazinājis latviešu apņemšanos cīnīties par visaugstākajām vietām ERČ kopvērtējumā. Lai to paveiktu, savu skatītāju priekšā šajā nedēļas nogalē jāattaisno favorītu statuss.

FIA Eiropas rallija čempionātā būs četri jauni posmi

Iepazīstoties ar publicēto provizorisko 2014. gada kalendāra, kļūst skaidrs, ka nākamajā gadā FIA Eiropas Rallija Čempionātā tiks iekļautas nopietnas sacīkstes un patiešām labi pasākumi. Pamatojoties uz FIA Rallija komisijas sanāksmi, kas pagājušā mēnesī notika Ženēvā, ERČ rīkotājs Eurosport Events ar prieku publisko 12 posmu kalendāru, ko FIA Pasaules autosporta padome (World Motor Sport Council) plāno apstiprināt savā decembra sanāksmē Parīzē, informē rīkotāju pārstāvis Jānis Unbedahts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide