Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Emanuels Makrons

Francijā no amata atkāpies atbildīgais par Makrona pensiju reformu

Francijā divpadsmito dienu turpinoties streikiem, kas paralizējuši sabiedriskā transporta sistēmu, pirmdien no amata atkāpies par prezidenta Emanuela Makrona iecerētās pensiju sistēmas reformas izstrādi atbildīgais Žans Pols Delevojs.

Makrona diagnoze NATO

Francijas prezidents izpelnījies sabiedroto neizpratni un nosodījumu par paziņojumu, ka Ziemeļatlantijas alianse piedzīvo smadzeņu nāvi. Analītiķi norāda, ka Elizejas pils saimnieks šādi vēlējies pievērst uzmanību NATO problēmām

Makrons pēc izteikumiem par NATO izpelnās ASV un Vācijas kritiku

Francijas prezidents Emanuels Makrons pēc tam, kad intervijā žurnālam The Economist izteicies, ka NATO piedzīvo "smadzeņu nāvi" un ka Eiropas valstis vairs nevar paļauties uz ASV aizsardzību, izpelnījies ASV un Vācijas kritiku, vēsta The Guardian.

Bosnija sašutusi par Makrona pausto valsts raksturojumu

Bosnijas amatpersonas ceturtdien pauda sašutumu par Francijas prezidenta Emanuela Makrona izteikumiem, kuros viņš nosauca Bosniju par "tikšķošu laika bumbu" un lielāko Eiropas bažu iemeslu Balkānos šīs valsts "džihādistu, kuri atgriežas, problēmas" dēļ.

Makrons vizītē Ķīnā negrasās izvairīties no tabu tematiem

Francijas prezidents Emanuels Makrons pirmdien ierodas vizītē Ķīnā, lai palīdzētu slēgt jaunus līgumus, bet viņš negrasoties izvairīties no tabu tematiem, lai gan Ķīnas varasiestādes viņu brīdinājušas nerunāt par strīdīgiem jautājumiem, piemēram, demokrātijas atbalstītāju protestiem Honkongā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide