Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Emanuels Makrons

Francija pēc Erdogana izteikumiem atsauc vēstnieku Turcijā

Francija atsaukusi savu vēstnieku Turcijā uz konsultācijām, šādi reaģējot uz Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana teikto, ka Francijas prezidentam Emanuelam Makronam jāpārbauda psihiskā veselība saistībā ar viņa pausto viedokli par islāmu un musulmaņiem.

Meklējot draugus austrumos

Francijas prezidenta Emanuela Makrona un viņa kundzes Brižitas Makronas divu dienu oficiālā vizīte Latvijā ir viena no pēdējo gadu būtiskākajām vizītēm. Līdzvērtīga varētu būt vien ASV valsts galvas, Vācijas valdības vadītāja vai britu karaļnama pārstāvju viesošanās.

Makrons uzskata, ka sarunās ar Krieviju par Ukrainu un Baltkrieviju mums jābūt ļoti striktiem

Mums ir jābūt ļoti striktiem, runājot ar Krieviju par Ukrainas jautājumu, un jāpauž skaidra valoda dialogā par Baltkrieviju, pēc tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) preses konferencē žurnālistiem sacīja Francijas prezidents Emanuels Makrons, kurš ir pārliecināts, ka Eiropai nepieciešams savs stratēģiskais dialogs ar Krieviju, jo tikai tā varot atrisināt reģionālos konfliktus.

FOTO: Rīgā ieradies Francijas prezidents Emanuels Makrons

No otrdienas līdz trešdienai oficiālajā vizītē Latvijā uzturās Francijas prezidents Emanuels Makrons ar kundzi Brižitu Makronu. Uzrunā Rīgas pilī otrdienas vakarā Makrons paziņoja, ka mēs neesam naivi, bet mums ir jāatsāk dialogs ar Krieviju, lai rastu risinājumus tad, kad tas ir nepieciešams.

Tihanovska mudina Makronu kļūt par vidutāju Baltkrievijas krīzē

Baltkrievijas opozīcijas līdere Svetlana Tihanovska pirmdien aicināja Francijas prezidentu Emanuelu Makronu uzņemties vidutāja lomu politiskajā krīzē Baltkrievijā, norādot, ka Makrons arī varētu iesaistīt Krieviju dialoga uzsākšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide